Sháním fotografa na 12.9.2015

Dobrý den, sháním fotografa na 12.9.2015 z okolí Kroměříže . Prosím o zaslání nabídek :-) . Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jsme přímo z Kroměříže a termín máme volný. :) Pošlu vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web, který máme uvedený na kartě. Najdete na něm vše důležité. Ukázky ze svateb, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a do Kroměříže něco přes hodinku cesty. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební, ale módní. Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy ceník. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, posledni volny termin v zari a do Kromerize to mame z Brna kousek;) Kdyz budete chtit, vse najdete na profilu nebo a webu. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, sice nejsem od Kroměříže, ale třeba vás moje práce zaujme. Fotím po celé ČR. Podívejte se prosím na můj web či na profil, zde na beremese.cz a v případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. I já Vám nabídnu své služby. Veškeré info na Webu. S pozdravem a přáním spousty štěstí, ať už si mě objednáte nebo ne :) Honza Jordán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, pokud hledáte svatebního fotografa za bezkonkurenční ceny s osobitým přístupem tak můžete kouknout na mé stránky :) Přeji hezký den...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám zatím termín volný :) Mou předností je tichost, nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky... Dále pak několik malých-milých překvapení ... Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete i orientační ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín mám volný. Podívejte se na mé webové portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Trmín mám zatím volný :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?