Sháním fotografa/ku na 6.6.2015 v okolí České Lípy.

Sháním fotografa/ku na 6.6.2015 v okolí České Lípy. Děkuji za info. L.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín hlásím volný. Posílám vám interní zprávičku ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný :) Přeji hezký den Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím stále ještě volný. Dovolím si Vám zaslat soukromou zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popis jednotlivých svatebních balíčků. Budeme se těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@l_u Dobrý den. Váš termín mám ještě volný. Zd. Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Jsme z Mladé Boleslavi, takže to k Vám mám kousek. Svatby fotíme vždy ve dvou. Pokud Vás naše práce zaujme, neváhejte nás kontaktovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také zatím volný a mám to k Vám kousek. Budu rád, pokud se podíváte na mou práci zde nebo na mých webových stránkách. Pokud se Vám bude líbit, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Děkuji Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte v poště: Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji Lenku Baštovou s manželem, Photo Lenory...přímo z Lípy. Mají profil i zde a jsou skvělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme Vladěnce za doporučení :) Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Myslíme, že je přijatelný. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný a jsem z Litoměřic (díky tomu doprava zdarma) - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@l_u Váš termín mám ještě volný, píšu Vám interní zprávu :-). Jsem z Nového Boru, takže okolí České lípy mám zmapované ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mých stránkách. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Znovu volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj muzu vrele doporucit pani Michaelu Plesingerovou z N Botu. Em photography. Nas bude take fotit a mame uz i par fotecek z predsvatebniho foceni, muzu ukazat. Pani je mila vstricna a fotky jsou prirozene, zadna krec.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Pokud je vám styl fotografií blízký a chcete mít fotografie této kvality obraťte se na mě s vašimi požadavky. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín mám volno.Rád bych Vám vyfotografoval Vaší svatbu. Budu rád, když navštívíte mé stránky a můj profil.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?