Sháním fotografa/ku na 6.6.2014 cca 2-4 h?? Svatba Benešov u Prahy?

Bude se jednat o malou, ale vtipně vymyšlenou svatbu :-) a hledám především fotografa/ku pro kterého je dobře dostupný dojezd Benešov u Prahy? Prosím doporučte či nabídněte služby? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den, rada vam nabidnu sve služby :
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím do mého portfolia, buď zde nebo na mých stránkách dole pod příspěvkem. Mám volno a cestování není problém, mám jej ráda podobně jako svou práci :-) Případně prosím napište, upřesnily bychom si zadání, podmínky i cenovou relaci :-) Hezký den. Petra T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem ze Slap (asi 20km) a rád vám nafotím svatbu. Podívejte se na můj web do galerie na styl, kterým fotím a rozumné ceny. Hodně štěstí a hezký den Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídku máte v meilu:)) Termín volný!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, váš termín máme prozatím volný. Dojezd by nebyl problém. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Ma letošní sezónu poskytujeme speciální slevu 25%. Budeme moc rády pokud nás budete kontaktovat a sejdeme se na nezávazné schůzce:o)
Odpovědět
Zkus Martinu Brédovou. Bydlí kousek od Benešova a fotí moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud Vás zaujme moje práce (zde v profilu, nebo na webu, odkaz pod příspěvkem), ráda dojedu a Vaši svatbu nafotím! Sany K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín mám volný. Rád váš svatební den zvěčním. David Rajdl
Odpovědět
Profilova fotka
Protože mě admin vymazal doporučuji fotografku Zezu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?