Menu Forum

Sháním fotografa/ku na 6.6.2014 cca 2-4 h?? Svatba Benešov u Prahy?

14. kvě 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
martina525
1
Registrovala se 1. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. června 2014
fotoportrét
fotoportrét
martina525
1
Registrovala se 1. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. června 2014
 Bude se jednat o malou, ale vtipně vymyšlenou svatbu emoticon a hledám především fotografa/ku pro kterého je dobře dostupný dojezd Benešov u Prahy? Prosím doporučte či nabídněte služby? děkuji
1. kvě 2014 ve 22:32  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
2. kvě 2014 ve 20:11 • majda81
fotoportrét
fotoportrét
iphotography
IPhotography
Iveta Pochová PRO

Foto a video - Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
iphotography
IPhotography
Iveta Pochová PRO

dobry den, rada vam nabidnu sve služby :
2. kvě 2014 v 07:20  •  www.iphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Dobrý den, podívejte se prosím do mého portfolia, buď zde nebo na mých stránkách dole pod příspěvkem. Mám volno a cestování není problém, mám jej ráda podobně jako svou práci emoticon Případně prosím napište, upřesnily bychom si zadání, podmínky i cenovou relaci emoticon Hezký den. Petra T.
2. kvě 2014 v 07:22  •  www.petratrbolova.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
 Dobrý den, jsem ze Slap (asi 20km) a rád vám nafotím svatbu. Podívejte se na můj web do galerie na styl, kterým fotím a rozumné ceny. Hodně štěstí a hezký den Pavel
2. kvě 2014 v 08:02  •  www.123fotime.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Nabídku máte v meiluemoticon) Termín volný!
2. kvě 2014 v 08:48  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, váš termín máme prozatím volný. Dojezd by nebyl problém. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Ma letošní sezónu poskytujeme speciální slevu 25%. Budeme moc rády pokud nás budete kontaktovat a sejdeme se na nezávazné schůzce:o)
3. kvě 2014 ve 13:28  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gracinka7
11
Registrovala se 15. března 2014 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 6 přátel. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
gracinka7
11
Registrovala se 15. března 2014 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 6 přátel. Region Benešov.
 Zkus Martinu Brédovou. Bydlí kousek od Benešova a fotí moc hezky.
3. kvě 2014 ve 14:22  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud Vás zaujme moje práce (zde v profilu, nebo na webu, odkaz pod příspěvkem), ráda dojedu a Vaši svatbu nafotím!
Sany K.
4. kvě 2014 v 09:44  •  www.fotorande.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, mám čas...
6. kvě 2014 v 17:56  •  www.aphotography.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Krásný večer, termín mám volný. Rád váš svatební den zvěčním.

David Rajdl
9. kvě 2014 ve 23:36  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 Protože mě admin vymazal doporučuji fotografku Zezu emoticon
14. kvě 2014 ve 21:12  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
24. kvě 2014 ve 21:54 • kristynj