Sháním fotografa/ku na 12.8.2017

Profilova fotka
Dobrý den, svatba bude 12.8.2017 v blízkosti Brna (cca 10 minut od Brna). Chceme se vejít do 7000 Kč. Nemusí se nutně jednat o celodenní focení, ale např. nafocení obřadu + poobřadové focení novomanželů. Prosím o tipy a nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud se Vám naše fotky budou líbit, rádi budeme u Vašeho ANO. Fotky, ceník a kontakty najdete na našich stránkách. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a do 7 000 Kč se vlezeme i v rámci celodenního focení s dopravou v ceně. Koukněte se k nám na web a pokud vás naše práce zaujme tak se ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do 7 tis. se Vám vejde 8 hodinová varianta :-). Jsem z Ostravy, ale ráda dorazím :-). Posílám cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmíněný termín mám volný a jsem z Brna, přilehlé okolí znám velmi dobře. Ceník a ukázku mé práce najdete na webu a budu se těšit na Vaši případnou zprávu. :) S pozdravem fotografka Katka Šejvlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Brna jezdím rád:) Nabídku posílám do SZ S pozdravem Luboš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Brna. Koukněte na mé stránky, je tam i ceník, určitě byste si vybrali:) Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu nafotit Váš den D. Portfolio a ceny najdete na mém webu. Hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Už to tu uzavírám, fotografa už nesháním. Všem moc děkuju za nabídky! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?