Sháním fotografa/fotografku na 2.7.2016 okolí Zábřeh na Moravě

Sháním fotografa, který nám zachytí náš den. Svatba bude 2.7.2016 v Růžovém údolí. Prosím nabídněte kdo máte volný termín...děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám termín volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš den mám stále volný, tak jestli budete chtit tak se ozvěte… více informací jsem poslala do zpráv. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc ráda s Vámi budu ve Váš svatební den. Více posílám do interní pošty :-). Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu se neváhejte ozvat. Přeji pěkný den... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také volný a mohu Vám být k službám. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji krásný den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, rád za Vámi tedy zajedu. Svatby fotím po celé ČR. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné jarní dny! Robert Zauer
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?