Sháním fotografa 6.9. 2014 zámek Potštejn

Profilova fotka
Zdravím, plánujeme celkem na poslední chvíly a teprve dnes se mi podařilo zajistit termín. Sháním proto focení na zámek v Potštejně v termínu 6.9. letošního roku. Byl by ještě někdo volný na tento termín ? Děkuji za případné odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám jako jeden z mála ještě nezarezervovaný. Zvu Vás k prohlídce své prezentace, kterou naleznete na stránkách pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl zaujal, není problém se domluvit na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@terisshka Dobrý den. Budu moc ráda, když se podíváte na mou webovou prezentaci (je zde také ceník - ale vždy cenu řeším individuálně dle požadavku zákazníka - nabídka šitá na míru). V případě zájmu se budu těšit. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termínek mám volný:)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný, vše podstatné je na webu. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, více iformací + ceník naleznete na mém webu. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den, také mám tento termín zatím volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terisshka Dobrý den. Váš termín mám také volný. Pokud Vás zaujala moje fotogalerie a ceny na odkazu níže, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zd. Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také ještě volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín zatím volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Veškeré informace na profilu nebo na webu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám také zatím volný. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam momentalne k dispozici.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?