Sháním fotografa - 17.9.2016 Region Benešov

Dobrý den, doporučte mi prosím dobrého fotografa na svatbu 17.9.2016 na Zámku Čechtice (region Benešov). Chtěla bych hezké přirozené fotky, které by zachytili atmosféru dne. Nemáme s focením moc zkušeností, tak by bylo dobré najít někoho, kdo by z nás nenuceně dostal pár póz. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Vojtěch Podstavek rád bych Vám nabídl mé služby. Budu rád když se podíváte na můj profil a webové prezentace. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Přeji příjemné svatební přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nyní akce na svatby v roce 2016: 10 hodin focení 7500Kč (v ceně je zahrnuta doprava ve středních a jižních Čechách) Pokud Vás zaujala má ukázka, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@lovemusicsun máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a velice ráda Vám svatbu nafotím. Nafotila jsem přes 100 spokojených svateb a není problém ukázat nenucené pozy. Velice ráda se vším pomohu a doporučím :) S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám svatbu nafotím, Váš termín mám volný, více informací a ukázky z mojí práce naleznete na našem webu. přeji pěkný den Pavel Černý anofoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Mou předností je rychlost, nenarušování obřadu a nevyumělkované fotografie. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník a samozřejmě ukázkové fotografie. Smlouva samozřejmostí. Přeji šťastnou volbu fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Podívejte se prosím na stránky. Hlavně KLIPY to je určitě vodítko jak fotograf fotí. Jednotlivé dobré, či výborné záběry najde každý, ale ucelená svatba, to už je docela něco jiného. Fotobalíček mám od 7000 kč. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby. Posílám sz ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@lovemusicsun Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Mám stále volný termín. Koukněte se ke mě na web na výběr fotek a ceník či na blog, kde najdete výběr fotografií z jednotlivých svateb. Ráda se stanu vaším svatebním fotografem a nebojte, zkušenosti s focením mít nemusíte ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu a bližší info jsem si dovolil zaslat do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. ' Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@lovemusicsun Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám ráda nabídla své služby. Jsem z Příbrami. Více mé tvorby najdete v mém portfoliu a více pak na mých webových stránkách. Budu se těšit na případnou spolupráci. Hezký den Kristina Seldáčková
Odpovědět
Profilova fotka
@lovemusicsun Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?