Sháním fotografa 17.6.2017 Praha východ

Budu ráda za jakkoukoliv nabídku, mám pocit že najít někoho kdo má ještě volný termín je každým dnem více nemožné. Pokud toto bude fungovat, ráda si vyberu, než stále zkoušet a hledat. Jednalo by se a cca 6hodin focení od konce příprav do prvního tance. Děkuji předem
Odpovědět
Profilova fotka
@agenn dobrý večer milá nevěsto...ve vašem termínu mám volno. Pokud vás moje fotky osloví, moc ráda pro vás den D zdokumentuji :)
Odpovědět
Pardon ;-) , ještě jsem zapomněla dodat, ze má cenová představa je do cca 8tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Psal jsem i do zpráv. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín. Nabídku jsem Vám poslal. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?