Sháním akutně levného fotografa na svatbu 20.9.2013

Profilova fotka
svatba 20.9.2013
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento datum mám zatím neobsazený. Pokud budete mít zájem, koukněte se prosím na mé webové stránky, kde naleznete i můj svatební ceník. Hezký den přeji Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Ceny a další potřebné údaje mám uvedeny na svých www stránkách. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Děkuji, Malíček Radim.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno bych měl, ale levný nejsem. Mám ceny přiměřené k danému výsledku, který klientům odevzdávám. To levný fotograf může dělat těžko.. Přeji dobrou ruku při výběru. Honza
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, 20.9. 2013 mám volný termín. Obřad + portréty po obřadu nafotím za 2 tisíce kč, celou svatbu od rána do večera za 4 tisíce kč. Veškeré info najdete na mém webu. Zdenka Týcová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám volno a mohu nabídnout slevu 10 % z ceníkových cen. "Levný fotograf" je neurčitý pojem, ale kolegové říkají, že vzhledem k úrovni výstupu jsem levný ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zkus napsat mé kamarádce davidova@hotmail.cz. Bude mi také fotit svatbu a dělá moc hezké fotky a třeba pak i fotoknihu apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan krásné fotky!!!! mrknu na vás :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@fussova Dobry vecer, "levny" je dost relativni pojem :). Kazdopadne budu rad, kdyz se podivate na me portfolio nebo pripadne na web, kde je i cenik sluzeb. Dekuju S pozdravem a pranim pekneho vecera Michal Kroupa KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda kolegové, že reagujete na svatbu, která již proběhla před 166 dny. :-D Někdy by bylo záhodno 2x číst a jednou sebeprezentovat. Než stále dokola otvírat rok a déle staré otázky. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography Já myslím, že moc dobře ví, že témata už jsou pasé jako kalhoty do zvonu s kapsami na kolenou, ale tím, že "obnovíš" neaktuální téma z něj uděláš "nové" a jsi vidět... a o to jim přece jde :-)
Odpovědět
proč hned podezřívat ,třeba jen opravdu přehlídli datum
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?