Menu Forum

Sháním akutně levného fotografa na svatbu 20.9.2013

6. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
fussova (28 r.)
2
Registrovala se 30. července 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 2 alba. Má 32 přátel. Brandýs nad Labem, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 20. září 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fussova (28 r.)
2
Registrovala se 30. července 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 2 alba. Má 32 přátel. Brandýs nad Labem, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 20. září 2013
    Region Praha
 svatba 20.9.2013
7. srp 2013 ve 13:01  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
tento datum mám zatím neobsazený. Pokud budete mít zájem, koukněte se prosím na mé webové stránky, kde naleznete i můj svatební ceník.
Hezký den přeji
Jakub Horák
7. srp 2013 v 15:55  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radimmalicek
Svatební fotograf Radim Malíček
Radim Malíček PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
radimmalicek
Svatební fotograf Radim Malíček
Radim Malíček PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den,

termín mám volný. Ceny a další potřebné údaje mám uvedeny na svých www stránkách. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Děkuji, Malíček Radim.
7. srp 2013 v 16:15  •  www.foto-malicek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den,

volno bych měl, ale levný nejsem. Mám ceny přiměřené k danému výsledku, který klientům odevzdávám. To levný fotograf může dělat těžko..

Přeji dobrou ruku při výběru.

Honza
7. srp 2013 v 18:25  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
7. srp 2013 ve 20:08 • andynova
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
 Dobrý den, 20.9. 2013 mám volný termín. Obřad + portréty po obřadu nafotím za 2 tisíce kč, celou svatbu od rána do večera za 4 tisíce kč. Veškeré info najdete na mém webu. Zdenka Týcová
8. srp 2013 v 19:50  •  www.zdenkatycova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (34 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, uvolnil se mně termín 23.9.2017, sleva 2000 Kč na celodenní focení. Dále nabízím slevu 2000 Kč pro všechny volné srpnové termíny a na všechny balíčky. Stačí žádat "bereme se last minute" po obdržení ceníku. Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (34 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, uvolnil se mně termín 23.9.2017, sleva 2000 Kč na celodenní focení. Dále nabízím slevu 2000 Kč pro všechny volné srpnové termíny a na všechny balíčky. Stačí žádat "bereme se last minute" po obdržení ceníku. Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Hezký den, mám volno a mohu nabídnout slevu 10 % z ceníkových cen. "Levný fotograf" je neurčitý pojem, ale kolegové říkají, že vzhledem k úrovni výstupu jsem levný ;)
8. srp 2013 ve 22:13  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. srp 2013 ve 14:57 • pavlinadlouha
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Zkus napsat mé kamarádce davidova@hotmail.cz. Bude mi také fotit svatbu a dělá moc hezké fotky a třeba pak i fotoknihu apod.
16. srp 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fotografie vkládej s mírou, díky moc!”
5. bře 2014 ve 20:38 • vlcekjan
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 3 lety)

Dobrý den,

také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí.
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Mějte se hezky

Sonrisa
5. bře 2014 ve 21:04  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
18
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 587 příspěvků. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
18
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 587 příspěvků. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @vlcekjan krásné fotky!!!! mrknu na vás emoticon
5. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (29 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (29 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 1 rokem)

@fussova Dobry vecer,
"levny" je dost relativni pojem emoticon. Kazdopadne budu rad, kdyz se podivate na me portfolio nebo pripadne na web, kde je i cenik sluzeb.
Dekuju
S pozdravem a pranim pekneho vecera
Michal Kroupa KKFOTO
5. bře 2014 ve 22:15  •  www.kkfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

(Před 3 měsíci)

Škoda kolegové, že reagujete na svatbu, která již proběhla před 166 dny. emoticon

Někdy by bylo záhodno 2x číst a jednou sebeprezentovat. Než stále dokola otvírat rok a déle staré otázky. emoticon
5. bře 2014 ve 22:23  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
 @honzajezdik_photography Já myslím, že moc dobře ví, že témata už jsou pasé jako kalhoty do zvonu s kapsami na kolenou, ale tím, že "obnovíš" neaktuální téma z něj uděláš "nové" a jsi vidět... a o to jim přece jde emoticon
6. bře 2014 v 07:08  •  www.jiriludvik.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 proč hned podezřívat ,třeba jen opravdu přehlídli datum
6. bře 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
 Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
6. bře 2014 v 11:59  •  www.jlfoto.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí