Menu Forum

Sháním akutně levného fotografa na svatbu 20.9.2013

6. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
fussova (28 r.)
2
Registrovala se 30. července 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 2 alba. Má 32 přátel. Brandýs nad Labem, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 20. září 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fussova (28 r.)
2
Registrovala se 30. července 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 2 alba. Má 32 přátel. Brandýs nad Labem, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 20. září 2013
    Region Praha
 svatba 20.9.2013
7. srp 2013 ve 13:01  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento datum mám zatím neobsazený. Pokud budete mít zájem, koukněte se prosím na mé webové stránky, kde naleznete i můj svatební ceník.
Hezký den přeji
Jakub Horák
7. srp 2013 v 15:55  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radimmalicek
Svatební fotograf Radim Malíček
Radim Malíček PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
radimmalicek
Svatební fotograf Radim Malíček
Radim Malíček PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den,

termín mám volný. Ceny a další potřebné údaje mám uvedeny na svých www stránkách. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Děkuji, Malíček Radim.
7. srp 2013 v 16:15  •  www.foto-malicek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,

volno bych měl, ale levný nejsem. Mám ceny přiměřené k danému výsledku, který klientům odevzdávám. To levný fotograf může dělat těžko..

Přeji dobrou ruku při výběru.

Honza
7. srp 2013 v 18:25  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
7. srp 2013 ve 20:08 • andynova
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
 Dobrý den, 20.9. 2013 mám volný termín. Obřad + portréty po obřadu nafotím za 2 tisíce kč, celou svatbu od rána do večera za 4 tisíce kč. Veškeré info najdete na mém webu. Zdenka Týcová
8. srp 2013 v 19:50  •  www.zdenkatycova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Hezký den, mám volno a mohu nabídnout slevu 10 % z ceníkových cen. "Levný fotograf" je neurčitý pojem, ale kolegové říkají, že vzhledem k úrovni výstupu jsem levný ;)
8. srp 2013 ve 22:13  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. srp 2013 ve 14:57 • pavlinadlouha
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Zkus napsat mé kamarádce davidova@hotmail.cz. Bude mi také fotit svatbu a dělá moc hezké fotky a třeba pak i fotoknihu apod.
16. srp 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fotografie vkládej s mírou, díky moc!”
5. bře 2014 ve 20:38 • vlcekjan
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí.
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Mějte se hezky

Sonrisa
5. bře 2014 ve 21:04  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků a 2 inzeráty. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků a 2 inzeráty. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @vlcekjan krásné fotky!!!! mrknu na vás emoticon
5. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

@fussova Dobry vecer,
"levny" je dost relativni pojem emoticon. Kazdopadne budu rad, kdyz se podivate na me portfolio nebo pripadne na web, kde je i cenik sluzeb.
Dekuju
S pozdravem a pranim pekneho vecera
Michal Kroupa KKFOTO
5. bře 2014 ve 22:15  •  www.kkfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

Škoda kolegové, že reagujete na svatbu, která již proběhla před 166 dny. emoticon

Někdy by bylo záhodno 2x číst a jednou sebeprezentovat. Než stále dokola otvírat rok a déle staré otázky. emoticon
5. bře 2014 ve 22:23  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
 @honzajezdik_photography Já myslím, že moc dobře ví, že témata už jsou pasé jako kalhoty do zvonu s kapsami na kolenou, ale tím, že "obnovíš" neaktuální téma z něj uděláš "nové" a jsi vidět... a o to jim přece jde emoticon
6. bře 2014 v 07:08  •  www.jiriludvik.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 proč hned podezřívat ,třeba jen opravdu přehlídli datum
6. bře 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jlfotosr
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

1
 Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
6. bře 2014 v 11:59  •  www.jlfoto.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí