S.O.S. svatební fotograf Brno-okolí 9.9.2017

Dobrý den, hledám šikovného fotografa za rozumnou cenu. Datum 9.9.2017, Víte o někom ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Dobrý den, do Brna to nemám daleko a termín volný... ceny myslím taky rozumné, takže by Vám moje nabídka mohla vyhovovat :-), více posílám do zpráv, hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, před týdnem se mi uvolnil váš termín, tak Vám mohu být případně k dispozici, pokud se Vám má práce bude líbit. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@cheerful Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Pokud by Vám stačilo Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud se vám budou mé fotografie líbit , ráda příjedu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Zatím mám volno : ) koukněte ke mě na webovky a dejtě vědět, určitě se domluvíme :) Mějte se krásně, Káťa
Odpovědět
Děkuji za nabídky, už jsme si vybrali......
Odpovědět
Profilova fotka
V případě zájmu vám svatbu rádi nafotíme :). Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád nafotím Váš velký den. Portfolio a ceník najdete na mých stránkách nebo profilu. S pozdravem Martin Pištěk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?