Menu Forum

Postačí 105 minut na focení skupinek i novomanželů?

28. dub 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
terysek44
19
Registrovala se 9. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků. Má 15 přátel. Wigan, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
terysek44
19
Registrovala se 9. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků. Má 15 přátel. Wigan, Spojené království.
 Ahojky, dá se za tento čas stihnout nafotit jak skupinky tak i fotky novomanželů? Co jsem různě četla, někdo fotí i přes dvě hodiny a někdy po obřadě i po obědě. My z důvodu přejíždění z oběda na podvečerní párty, kde na nás cestou bude čekat ještě několik překážek, nebudeme mít čas na focení po obědě. Max možná někdy navečer pár fotek, podle počasí emoticon Naše fotografka si iprojde místo obřadu předem, tak i to by mělo urychlit focení emoticon Děkuji za odpovědi Terysek emoticon
27. dub 2013 v 11:16  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
 Nejlepší je zeptat se Vašeho fotografa. Každý to má úplně jinak. Naše dělá skupinové a pak 1hod. - 1,5hod. novomanželů. Takže tady se to opravdu nedá paušalizovat a je zapotřebí se doptat. emoticon
27. dub 2013 v 11:22  •  Svatba byla v červnu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zarucha
26
Registrovala se 15. února 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zarucha
26
Registrovala se 15. února 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
 Bohatě. My jsme všechno vyfotili za 45 minut, a to jsme měli mistra fotografa (nefotil nás svatební fotograf, ale vítěz ceny Czech press photo). A myslím, že máme krásné fotky. Podívej do alba, tam je ale jen výběr.
27. dub 2013 v 11:39  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den,urcite je tento cas dostacujici a take zalezi na sikovnosti a profesionalite fotografa, ktery by mel mit predstavu co a kde foti.... Da se nafotit spousty hezkych fotografii i za hodinu pokud mate jedno misto a chcete opravdu jenom foceni novomanzelu....... emoticon
Na druhou stranu pokud umite zabavit svatebni hosty po dobu Vaseho foceni tak bych v tom rovnez nevidel problem pokud se o neco zpozdite....... emoticon
27. dub 2013 ve 12:04  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, určitě emoticon skupinky cca 30min a focení párů většinou 30(max 45)min také po obřadu. Většinou s novomanželi jedeme fotit po jídle nebo v podvečer podruhé na 30min emoticon Je dobré když má fotograf dopředu zmapované místo kde a jak fotit, svatebčané jsou hodně nervozní. Měla jsem už ale i nevěstu která odjela na focení přes 1hodinku a objíždeli jsme opravdu hodně míst, ale většinou to chce být hodně rychlý, nápaditý a poprat se s každou situací(ne všude je ideální rybníček, rozkvetlé louky, pole, koleje apod emoticon)
27. dub 2013 ve 12:07  •  www.zankova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlisovi
30
Registrovala se 17. března 2013 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 17 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
pavlisovi
30
Registrovala se 17. března 2013 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 17 přátel. Region Kladno.
 Někdo to vyfotí za pul hodky někdo za 2 hodiny. Záleží kolik máš lidí, jestli se budeš fotit s uplne kazdym atd... ja hodlam mit neco mezi 1-1,5 hodinou na foceni s diváky, svatebčany i nás manželů, protože dýl byuž ostatní bez oběda nevydrželi emoticon Pak už jen fotky na hostině emoticon
27. dub 2013 ve 12:48  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, stihnout se to dá, ale já vždy novomanžele přemlouvám na 1,5 - 2hod na aranžované fotky. Čím víc materiálu se nafotí, tím lepší je finální výběr. Ze zkušenosti hodina na aranžované fotky je opravdu málo. Mějte se hezky. emoticon
27. dub 2013 ve 13:53  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
 Dobrý den, pokud jde o samotné focení, stačí teoreticky i hodinka k nafocení různorodých fotografií. Důležitá je příprava a vědět, co se kde bude fotit. To ušetří spoustu času.
27. dub 2013 v 18:38  •  vlcekjan.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peluchaphotography
petr peLucha photography
Mgr. Petr Pělucha PRO

Foto a video - Region Praha
13
fotoportrét
fotoportrét
peluchaphotography
petr peLucha photography
Mgr. Petr Pělucha PRO

Foto a video - Region Praha
13
 Ze zkusenosti je na fotografovani rodiny a pratel 20 az 30 min dostacujici {samozrejme pokud bude 200 lidi a spousta skupinek tak to bude trvat dele..}. Na portretni fotografovani je v prumeru hodina dobrym zakladem. Je samozreme na Vas, nakolik jsou pro Vas tyto fotografie dulezite a nakolik je Vas fotograf/ka zkuseny.
28. dub 2013 ve 22:02  •  Svatba byla v květnu 2011  •  www.pelucha.com  •  To se mi líbí