Poptávka na fotografa/ku, svatba 26. 8. 2017 Vysočina

Profilova fotka
Hledám fotografa/ku na svoji svatbu v boho//rustic stylu. Svatba se koná 26. 8. 2017 na Vysočině v Moravských Budějovicích. Prosím o nabídky a ukázky práce pokud máte volný termín a zájem. Děkuji Svobodová N. siusu@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@siusu dobrý den, tak pokud by Vás s partnerem můj styl focení zaujal, budu v Moravských Budějovicích rád k dispozici. Přikládám pro představu pár fotografií a více do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi včera uvolnil, pokud by se Vám práce líbila, ozvěte se.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, boho/rustik style zní skvěle. Pokud vás má práce osloví, ráda vaši svatbu nafotím. hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku mé práce. Další informace včetně ceníku naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám také zatím neobsazený. Pokud by se Vám líbila moje práce, rád se s Vámi a nastávajícím potkám na nezávazné schůzce. Portfolio i ceník naleznete na stránkách v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně a budu se případně těšit na setkání Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. Velmi si vážím Vašich nabídek. S budoucím manželem vše poctivě prostudujeme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová nejen svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@siusu Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Na www naleznete veškeré informace včetně ukázek a další případné dotazy vám ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Fotograf i kameraman je vybrán. Mnohokrát děkuji za Vaše nabídky. Niki
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?