Fotograf a kameraman, 8.6.2019, Praha

Dobry den, hledame na nasi svatbu nejakeho sikovneho fotografa a kameramana pro natoceni svatebniho klipu. Svatba se bude konat v praze dne 8.6.2019. Svatebni den se bude konat jak uvnitr tak venku. V pripade zajmu vas prosim o kontakt. :) Hezky den Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Moniko, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda vám svatbu nafotím. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Točíme i krátké cca 4 min. klipy. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @monique_n, my máme s kolegou kameramanem termín volný, pokud se Vám bude líbit naše ukázka, napište a můžeme se nezávazně domluvit na vašem svatebním dni. Pošlu Vám ještě SZ. S pozdravem Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký večer, termín mám volný. Mrkněte na mé webovky, odkaz pod obrázky. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@monique_n Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, váš termín máme volný, v tuto chvilku budujeme nový web,krerý spustíme dokonce týdne, ale i na anšem stávajícím naleznete kompletní informace.Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@monique_n Dobrý den, rád budu k dispozici, více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost, když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Moniko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Ceny i další ukázky najdete na mém webu i zde na profilu. V Praze je možná i předsvatební schůzka pro seznámení a popovídání.
Odpovědět
Profilova fotka
@monique_n Dobrý večer, termín mám volný. Koukněte na moje webové stránky a v případě zájmu určitě se ozvěte. Budu se těšit. Hezký večer .) Cena je dohodou, ale pohybuje se kolem 10 000Kč za celý den na svatbě. Hezký večer. S pozdravem Anželika
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?