Poptávka: Fotograf, Velké Bílovice (okr. Břeclav) 13.6.2015

Dobrý den, sháním fotografa na celodenní focení svatby vč. večerní zábavy. Důraz kladu na reportážní fotky, momentky a zachycení atmosféry. Portrétní fotografie bychom rádi rozložili do několika bloků dle světla. Oceňuji: zachycení atmosféry, práci s hloubkou ostrosti a protisvětlem, příjemný vizuál fotek. Nerozhoduje: focení detailů, slideshow, fotokniha. Pokud máte volno, prosím o nabídky či typy. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám soukromou zprávu. Termín máme v současnosti volný S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín. Podívejte se na web, nebo více aktualizovaný profil zde na beremese, případně na FB. Pokud by Vám můj styl vyhovoval, ozvěte se, jsem z okolí.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Termin mame prozatim volny. Jsme ze zlinska, neni pro nas problem prijet do V.Bilovic. Ukazku nasi prace najdete na nasich web strankach a facebookovych strankach. S pozdravem Daniel a Eva Venter
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud v ás má práce osloví neváhejte napsat :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný a vo V. Bílovicích fotíme pomerne často a radi :-) Fotíme vo dvojici a snažíme sa nenápadne pohybovať medzi svadobčanmi, tiež máme v obľube reportážny štýl. Ak vás zaujali naše stránky, neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Koukněte i ke mě do portfolia sem na beremese.cz či na můj web. Najdete tam odkaz na můj blog, ceník,... Kdyby vás moje práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@cze2k Dobrý den, já mohu doporučit manželé Martina a Pavlínu (vlkfoto.cz), třeba by Vás jejich práce oslovila. Jezdí po celé republice i zahraničí a nejsou až tak z daleka. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :) Více info najdete u mne na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cze2k. Dobry den, termin mam volny, pokud se Vam muj styl bude libit, muzu Vam zaslat prezentaci zamerenou vyhradne na momentky a fotky, ktere vystihuji atmosferu, abyste mel predstavu, jak vypada dokumentace celeho dne, nejen prevazne aranzovanych fotografii. Dejte pripadne vedet. Mejte se hezky. Milos Nejezchleb
Odpovědět
Dobrý večer, v Bílovicích jsem již fotil - termín 13.6. právě uvolnil - takže pokud Vás moje tvorba zaujme - bude mi potěšením se o Vás fotograficky postarat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer... trochu se ve Vaší představě vidím :-) Jestli se nemýlím, můžete zjistit na mé prezentaci zde. Ať se Vám podaří najít toho pravého!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Mé reportážní fotografie můžete vidět na mých stránkách v sekci "Série OSUDY", svatební jsou samozřejmě zvlášť. Při objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do Vaší interní pošty zasíláme náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Všem děkuji za mnohé a v některých případech vskutku zajímavé nabídky. Svého fotografa jsme již s nejvyšší pravděpodobností našli. Pokud by se situace změnila, je z čeho vybírat. Ještě jednou děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@cze2k dobrý den, pokud jsem to, co hledáte. Ozvěte se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád pokud shlédnete mé portfolio a pokud se vám budou mé fotografie líbit, tak Vám rád zašlu své kompletní svatební galerie, abyste mohli mou práci posoudit komplexně. V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat. Těším se na případnou spolupráci. Josef Fedák
Odpovědět
Profilova fotka
@venter @martinpokora @salik_slama @keridafoto Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok :) Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a nájdu tam oveľa viac :) Ďakujeme, 4nets team
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?