Poptávka! Fotograf/ka - Velké Bílovice (Břeclav) 9.10.21 , cca 11:00-18:00

Profilova fotka
Poptávka! Fotograf/ka - prípadne aj kameraman Velké Bílovice 9.10.21 , cca 11:00-18:00
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda bych nabídla své služby. V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky. Ráda taky doporučím kameramana. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_slosarova Zdravím Lenko, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na www.instagram.com/okemfotografa Hodně zdaru v plánování :-) Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout naše služby. V uvedený termín můžeme vám být k dispozici jak pro video tak pro foto. Stačí mrknout na náš web a napsat poptávku. Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mám i pár kameramanů se kterými spolupracuji. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! 🙂 Moc ráda bych vám nabídla své oko pro váš krásný den 🙂 Koukněte na web a třeba vám to padne do oka 🙂
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu i s kameramanem. K dispozici mám i fotobudku. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný 🙂 Na mou práci můžete kouknout tady. Pokud se vám mé fotky zalíbí, neváhejte napsat nebo zavolat, ráda s vámi vše proberu. Hezký den! Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, pokud stále hledáte, ráda nabídnu svou práci - termín mám ještě volný. Posílám nabídku do zprávy a budu se těšit na případnou odpověď. Terka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný a rád Váš den nafotím. Více informací o mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Do SZ posílám ceník 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?