Poptávka: Fotograf 8.8.2015 Nechory-Velké Bílovice

Hledáme fotografa na focení naší svatby jak venku, tak ve vinném sklípku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, budu rád, když se podíváte na moji práci zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. Mějte se hezky Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Taktiež máme zatial volno a v Nechorách aj v Bílovicích to dobre poznáme. Pár svadieb z týchto miest nájdete aj v galériách na našom webe :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný. Ráda přijedu, pokud Vás moje tvorba zaujme. Mé pojetí fotografie je spíše tvůrčí, nemám "šablony" na focení svateb, takže Vaše fotografie budou jedinečné :o) Pošlu Vám ještě ceník do soukromé zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotografujeme ve dvou s manželkou a rádi bychom Vám nabídli své služby. Zasílám Vám soukromou zprávu. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám ještě volný a pokud by se vám má práce líbila určitě se ozvěte, hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký dobrý den, mám Váš termín také zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento termín volný. Podívejte se na můj ceník;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame prozatim volny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?