Poptávka: Fotograf 4.6.2016 Senorady, Brno-venkov

Profilova fotka
Zdravím, sháníme fotografa ideálně foto přípravy, obřad až první tanec, díky za odezvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, Vas termin mame jeste volny :) .... preji hezky den, Zdenek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den pokud se vám naše práce líbí tak se klidně ozvěte. Jezdíme po celý republice. Natáčíme i fotíme. Cenu máme také zajímavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný a tím pádem bych Vám rád nabídl své služby. Více informací ohledně svatebního focení naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
@houmacek Dobrý den Markéto, Váš termín mám ještě volný. Portfolio, ceník a doporučení od jiných nevěst naleznete zde na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a pokud Vás má tvorba zaujme, rád Vaši svatbu nafotím. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a do Brna kousek. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena za cely den foceni je 8tis. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, budu ráda, když se podíváte i na moji prezentaci zde na Beremese x-) V případě zájmu se budu těšit, Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
@houmacek Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
@houmacek Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Působím v Olomouckém a Jihomoravském kraji a jsem tady pro Vás. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@houmacek Dobrý den, jsem Vám k službám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno :) @houmacek budu se těšit! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?