Poptávka: Fotograf 30.06.2018 okr. Vsetín

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na náš svatební den - sobota 30.06.2018 ve Vsetíně (zde přípravy, obřad u Zlína, hostina v obci Lidečko). Ideálně někoho z blízkého okolí - párové exteriérové foto totiž chceme fotit v jiný než ve svatební den, místo toho bychom měli rádi fotokoutek na hostině. Za případná doporučení či nabídky mockrát Všem předem děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Dobrý den! jsem Vsetínská rodačka tak mi napište :)) Moc ráda budedu něco fotit i "doma" :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info a ukázky práce naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Moni, přebývám ve Zlíně a Lidečko mám od rodného domu co by kamenem dohodil :) .Párové focení mimo svatební den je super nápad, je tu v okolí spousta krásných fotogenických míst, které si zaslouží víc než půl hodinky odběhnutí z oslavy. Mrkněte ke mně na web a napište :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám taky volný. Na mém webu najdete ceník i ukázky fotek. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost, mé portfolio se nachází na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?