Poptáváme fotografa na svatbu 21.06.2019, Česká Lípa

Dobrý den, pokud by někdo měl volný termín k focení na uvedený den, prosím o kontakt. Místo bude dopřesněno (2 místa v jednání, obě cca 6 km od České Lípy). Měli bychom zájem o focení obřadu, pár skupinových fotografií, prvotní části hostiny a prvního tance, odhad doby focení cca 3 hodiny. Nechceme žádná videa. Nechceme žádné tisknuté fotografie, ale pouze ty v digitální podobě. Pokud byste měl někdo tento termín volný, zašlete mi prosím odhad kalkulace. Velice děkuji a s pozdravem Vojta.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @jleb, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o vašem svatebním dni. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych se připojila a nabídla Vám své fotografické služby. Ve Vámi psaném termínu mám ještě zatím volno. V případě zájmu ceník i portfolio naleznete na mých webovkách nebo zde na profilu. S pozdravem Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a bude mi potěšením stát se Vaším fotografem. Pokud by jste měla zájem o mé služby, neváhejte a kontaktujte mě, buď zde či na mém webu Přeji příjemný večer Martin Tic
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a můžu vám připravit i nabídku na míru, pokud si nevyberete z ceníku na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?