Poptávám fotografa na květen 2023/Prušánky

Zdravím, hledám fotografa na naší svatbu v květnu 2023 v Prušankách, případně i kameraman. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, a přesné datum?
Odpovědět
@liborvrskafoto Dobrý den, děkuji za váš zájem, ale už jsme si vybrali. S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Fotíme i točíme. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoria_heryc Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdybych zaujal 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Prušánky jsou od nás kousek, jaký máte termín? V květnu už mám nějaké termíny obsazené. Taky se můžete podívat na můj web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Květen mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš Fotograf. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, takže pokud Vás zaujme moje tvorba, velice rád se stanu vaším fotografem. Více informací a ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🤍 ___ ___
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoria_heryc Dobrý den slečno Viktorie, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?