Poptávám fotografa, Čáslav, 15.5.2020

Dobrý den, hledám fotografa pro nafocení svatebního obřadu a pak pár skupinových fotek s rodinou. Svatba bude malá, neformální, hostina nebude. Předpokládaná doba trvání hodinu. Čistá dokumentace. Za nabídky děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný a určitě by nebyl problém ušít balíček na míru. Jsem z Prahy, ráda dojedu. Více info na webu, v případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje ukázka, podívejte se na moje webové stránky, kde najdete více informací včetně portfolia. S pozdravem, Marcela :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, normálně fotím celý svatební den, ale vzhledem k tomu, že máte svatbu v Čáslavi, kde bývám často, tak se můžeme domluvit na kratším focení. Jestli se vám má práce líbí, tak se ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda vám v pátek svatbu vyfotím i takto krátkou dobu, jsem z Čáslavi. Napsala jsem vám více do zprávy, pokud se vám bude líbit styl, určitě se můžeme domluvit. Pěkny večer, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby :) Portfolio naleznete u mě na profilu a nebo na webovkách. Spolupracuji i s kameramanem, vizážistkou a není problém sehnat i fotokoutek :) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, termíny se plní :) Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@muslongissimuss Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?