Originální Fotograf Smolotely 26.8.2016

Dobrý den , poptávam fotografa jehož fotografie jsou netradiční a výjimečne pro celodenní foceni nedaleko Příbrami. Děkuji za nabídky,Sramek
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji fotografa Jiřího Boška (bosa.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký večer, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Váš termín máme volný. Více z naší práce najdete na našem webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám zprávu Krásný den Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i na mé webové stránky a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl mé služby, ve Smololetech jsem již jednu svatbu fotil. Podívejte se na moji tvorbu, kterou najdete u mě na webových stránkách. Když se zalíbí, ozvěte se. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu. S pozdravem T.Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Info na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web .-) Nedaleko Příbrami mám zázemí, vzdálenost není problém.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout na mé portfolio. Příbramsko je kraj mé snoubenky a mám to tam moc rád. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) nebo automatický fotokoutek na focení lidí Fotobot. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji krásný den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rády bychom Vám nabídly naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale fotíme po celé republice i mimo ni. Termín Vaší svatby máme zatím neobsazený, takže bychom mohly být na vaší svatbě obě dvě (cena se nemění). Pokud Vás naše tvorba zaujme koukněte na naše stránky, nebo nás kontaktujte. Hezký den Bára & Nela (FOTOFACE)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Příbrami to nemám daleko a ráda dojedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi vybraný termín máme zatím volný. Jsme fotografické studio z Prahy, tedy do Příbrami kousek. Rádi bychom Vám nabídli naše služby. Přeji příjemný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, každý je originál a tak se snažím vždy zachytit novomanžele takové jací jsou.... Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web. Pokud vás mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí... Budu se těšit na případné setkání. S přáním pěkného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?