OPRAVA - Hledáme svatebního fotografa na 16.7.2016 - Zlín/Olomouc

Profilova fotka
Došlo u nás ke změně termínu svatby a bohužel předchozí diskuze nejde opravit v názvu - zakládám tedy nové fórum, abychom třeba nepřišli o kontakt na nějakého šikovného fotografa/ku, který by měl tento den čas :) Jedná se focení příprav a aranžovaných fotek ve Zlíně, násl. přesun do Olomouce na radnici na odpolední obřad (kolem 15h) a poobřadové focení. Takže ideálně někdo, kdo zná lokalitu Zlína emoticon Už jsme zkoušeli oslovit některé fotografy, ale měli termín obsazený, tak možná to touto formou bude jednodušší. Díky předem za nabídky a doporučení!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, budu rád, když se podíváte i na moji práci. Nejlépe na web, kde mám nejnovější fotky. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
http://vazari.net/
Odpovědět
Profilova fotka
@sashkadancer Hlásíme volno a jsme původem se Zlínska, teda polovina z nás:) Mkrněte, jestli se budeme líbit. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim tak pokud je to 16.7. tak to bych Vam velmi rad svatbu nafotil. Prohlednete me webovky a portfolio a pokud Vas moje prace zaujme udelam Vam konkretni nabidku. Zlinsko sice vubec neznam, ale navigaci mam funkci a google je dobry pomocnik:-) Hezky den Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno. Koukněte klidně na web, který mám uvedený na kartě a pokud by vás má práce zaujala, tak stačí jen písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... ve Zlíně jsem již několikrát fotil. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Pokud Vás zajímá i doporučení nevěst, tak my byli velmi spokojeni s fotografem Petrem Kovalem, který je ze Zlínska. Jak je na tom s termíny jakožto bývalá klientka samozřejmě nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@sashkadancer Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tom případě mám volno :-). 18.6. jsem už focení měla (mimochodem, 18.6. je jeden z nejoblíbenějších termínů 2016). Jsem z Ostravy, ale mohu dorazit. Ceník mám na webu. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju fotografa z Havířova Jana Senčáka, má profil aji tady na beremku, byli jsme s ním naprosto spokojení, skvělá domluva a parádní fotky, můžeš kouknout ke mně do alba, určitě bych si ho vybrala znova :-) přijede kamkoliv
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Olomouc i Zlín znám jako své (Baťovy) boty a termín mám zatím také volný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkujeme všem za nabídky, máme vybráno. Vybírali jsme hlavně podle stylu focení a nejvíce nám sedl pan Havlík. Ještě jednou díky!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?