Menu Forum

OPRAVA - Hledáme svatebního fotografa na 16.7.2016 - Zlín/Olomouc

8. pro 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sashkadancer
1
Registrovala se 9. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 inzeráty.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sashkadancer
1
Registrovala se 9. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 inzeráty.
  • Neví, kdy bude svatba
 Došlo u nás ke změně termínu svatby a bohužel předchozí diskuze nejde opravit v názvu - zakládám tedy nové fórum, abychom třeba nepřišli o kontakt na nějakého šikovného fotografa/ku, který by měl tento den čas emoticon

Jedná se focení příprav a aranžovaných fotek ve Zlíně, násl. přesun do Olomouce na radnici na odpolední obřad (kolem 15h) a poobřadové focení.
Takže ideálně někdo, kdo zná lokalitu Zlína emoticon
Už jsme zkoušeli oslovit některé fotografy, ale měli termín obsazený, tak možná to touto formou bude jednodušší.
Díky předem za nabídky a doporučení!
25. lis 2015 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

Foto a video - Region Brno
12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín mám zatím volný, budu rád, když se podíváte i na moji práci. Nejlépe na web, kde mám nejnovější fotky.

S pozdravem

Radim Hájek
25. lis 2015 ve 12:31  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzencanka
2
Registrovala se 22. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Bzenec, Region Hodonín.
  • Svatba byla 27. října 2016
    Radějov
fotoportrét
fotoportrét
bzencanka
2
Registrovala se 22. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Bzenec, Region Hodonín.
  • Svatba byla 27. října 2016
    Radějov
 http://vazari.net/
25. lis 2015 ve 12:32  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @sashkadancer Hlásíme volno a jsme původem se Zlínska, teda polovina z násemoticon Mkrněte, jestli se budeme líbit.
Jindřich a Pavla Nejedlí
25. lis 2015 ve 14:32  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Zdravim tak pokud je to 16.7. tak to bych Vam velmi rad svatbu nafotil. Prohlednete me webovky a portfolio a pokud Vas moje prace zaujme udelam Vam konkretni nabidku. Zlinsko sice vubec neznam, ale navigaci mam funkci a google je dobry pomocnikemoticon Hezky den Tomas W.
25. lis 2015 ve 14:32  •  www.tomaswolf.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

zatím mám volno. Koukněte klidně na web, který mám uvedený na kartě a pokud by vás má práce zaujala, tak stačí jen písnout.

Lukáš
25. lis 2015 v 19:02  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

pěkný večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... ve Zlíně jsem již několikrát fotil. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se emoticon

S pozdravem
Robin.
25. lis 2015 ve 20:10  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1693 příspěvků, 2 alba a 68 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2014
    Kunovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1689 příspěvků, 2 alba a 69 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2014
    Kunovice, Region Uherské Hradiště
 Pokud Vás zajímá i doporučení nevěst, tak my byli velmi spokojeni s fotografem Petrem Kovalem, který je ze Zlínska. Jak je na tom s termíny jakožto bývalá klientka samozřejmě nevím...
25. lis 2015 ve 20:15  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@sashkadancer
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
25. lis 2015 ve 22:15  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
v tom případě mám volno emoticon. 18.6. jsem už focení měla (mimochodem, 18.6. je jeden z nejoblíbenějších termínů 2016). Jsem z Ostravy, ale mohu dorazit. Ceník mám na webu.

Mariana Ryšavá
26. lis 2015 v 15:42  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
 Doporučuju fotografa z Havířova Jana Senčáka, má profil aji tady na beremku, byli jsme s ním naprosto spokojení, skvělá domluva a parádní fotky, můžeš kouknout ke mně do alba, určitě bych si ho vybrala znova emoticon přijede kamkoliv
26. lis 2015 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
2. pro 2015 v 19:40 • pavel_zahalka
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Olomouc i Zlín znám jako své (Baťovy) boty a termín mám zatím také volný emoticon
2. pro 2015 ve 20:55  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sashkadancer
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sashkadancer
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkujeme všem za nabídky, máme vybráno. Vybírali jsme hlavně podle stylu focení a nejvíce nám sedl pan Havlík.
Ještě jednou díky!
8. pro 2015 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí