Okolí Uherského Hradiště na 9. května 2015

Zdravím, hledám fotobraba z okolí Uherského Hradiště na 9. 5. 2015. Celá svatba se odehraje v Boršicích, doba focení by byla asi od 11:30 do 20:00. Prosím o ukázku práce a cenové nabídky, děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Bližší informace zasílám do zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý pozdní večer, poslední volný květnový termín v mém diáři. Ukázku fotografií najdete zde na beremese.cz na mém facebooku i na www stránkách. Vše je přístupné po kliknutí na ikonku vlevo. Budu ráda, pokud se ozvete. Už dlouho toužím fotit na jižní Moravě, doprava není žádným problémem. Mějte se hezky, šťastnou ruku při výběru :-) PT
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Mame to kousek do Borsic a termin prozatim volny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame zatim volny, muzete tedy mrknout i k nam. Posilame Vam SZ. Peknou nedeli. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně podívejte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám do zprávy :-) Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám váš termín volný tak pokud by se vám má práce líbila určitě se ozvěte. Více najdete i na mých FB stránkách hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud se Vám moje tvorba bude líbit, moc ráda přijedu. Do SZ Vám posílám aktuální ceník. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Budu rád, pokud navštivite mé stránky, kde naleznete i aktuální ceník. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud Vás má tvorba zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Pekný večer, taktiež ponúkame voľný termín :-) viac z našej tvorby nájdete v galériách a portfóliu na webe či FB. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! :-) Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnou ti své služby. Sice nejsem z Uherského Hradiště, ale není problém kamkoliv dojet. Cestu bych si neúčtoval. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své fotoslužby...pěkný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?