Oddávající Praha a okolí 1.9.2018

Prosím můžete mi doporučit vtipného a charismatického oddávajícího, který by přijel do Prahy a blízkého okolí? Máme svatbu 1.9.2018 (pan Makovička a Samojský je už bohužel zaneprázdněn), tak někoho, kdo by se jim nejvíce stylem podobal. Díky. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie12345678 Dobrý den Lucie, prosím pošlete mi do zprávy celé jméno zmíněných fotografů. Google mi je nechce dohledat. Rád bych věděl jaký styl máte na mysli :)
Odpovědět
@martinvlcek Dobrý den, já jsem špatně napsala kategorii a tento příspěvek měl být na oddávajícího, nicméně mě se líbí styl Vojty Hurycha, Milana Zářeckého a Zuzany Scharf...bohužel všichni mají plno :( děkuji Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, Vojtu jsem měl vždy jako vzor :) také preferuji momentky jako on. Má výborný fotky. Myslím, že máme velmi podobný přístup k focení. Budete mít svatbu na jednom místě, nebo se bude během svatebního dne přejíždět? Prosím podívejte se do mého profilu a když vás můj přístup a fotografie zaujmou rád bych s vámi navázal spolupráci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie12345678 Dobrý den, rádi nafotíme. Více informací a portfolium najdete na našich stránkách. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?