Menu Forum

Nutně sháním fotografa na 21.6.2014 svatba bude v Havířově.

14. čer 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
barus2
1
Registrovala se 13. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
barus2
1
Registrovala se 13. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
 Zdravím všechny, nutně sháním svatebního fotografa na 21.6.2014. Svatba bude v Horních Bludovicích ( kousek od Havířova ). Potřebuji zachránit, jelikož můj fotograf má vážné problémy a nemůže tedy naší svatbu nafotit. Prosím o kontakt, zda-li o někom víte. Děkuji moc všem emoticon
13. čer 2014 v 10:37  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

volno bychom měli. Pokud by se Vám líbil náš styl práce, ozvěte se!

Filip a Linda
13. čer 2014 ve 13:21  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “obsadený termín”
13. čer 2014 v 11:08 • studiovanesa
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín je sice opravdu last minute, ale snad by se to dalo zvládnout. Mrkněte na fotky a v případě zájmu se ozvěte.

S pozdravem M.Krusberský
13. čer 2014 ve 14:28  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucekrestak (29 r.)
5
Registrovala se 28. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Ostrava nová radnice, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lucekrestak (29 r.)
5
Registrovala se 28. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Ostrava nová radnice, Region Ostrava
 Najdete si fotografku dornovou je super
14. čer 2014 v 07:08  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí