Nevíte o dobrém svatebním fotografovi na 7.9.2013?

12. srp 2013120

Hledám dobrého svatebního fotografa na 7. září 2013 v zámecké zahradě v Lysé nad Labem.

• ahoj, zkus fotokokes.cz ... fotili uz nekolik svateb mych kamaradu + naposled jsem jejich sluzby vyuzila i do prace na vyrocni zpravu a musim rict super - priprava, pristup, kvalita, dodrzeni terminu ...

• Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a ráda Vám nabídnu své foto služby, prosím podívejte se na mé webové stránky a pokud Vás zaujmou (příp. i ceny), budu moc ráda, když se na mě obrátíte. Petra

• Hezký den,
    mám LAST MINUTE AKCI více na mém profilu beremese.
    Pavel

• Sponzor fóra
  • Martina Gonšenicová - nejlepší fotgrafka na světě... 🙂

• Já bych doporučila naší fotografku Báru Mráčkovou. My byli moc spokojení, lepší jsme si nemohli vybrat. Jinak dobrých fotografů je spousta. Třeba Lenka Seničová, Hanka Skácelová, Bigoš a sposta dalších. Jsou tu na to extra diskuze 😉

• Tento termín se mi právě dnes uvolnil. Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web a případně se ozvěte 🙂

• Dobrý den, prohlédněte si prosím také naše práce. S přátelským pozdravem Mašková Šárka...

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Nám svatbu fotila Alena Šrefrová a byli jsme spokojeni🙂

• mám též volno 🙂
    pro kalkulaci mne kontaktujte.

• Dobrý den, tohle datum mám volné. V případě zájmu, mě kontaktujte. Veškeré informace najdete na mém webu. Zdenka

• Dobrý den. Pokud nemáte vybráno, můžete se podívat i ke mně 😉 Jezdíváme na volné víkendy k Poděbradům, tak by cestovné nebylo. Pěkný den. Petra L.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Nevím zda mají volno, ale naši objednaní fotografové jsou pro mě TOP.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Zachytím ty nejkouzelnější okamžiky Vašeho svatebního dne

Fotografie, které vám vykouzlí úsměv na tváři
    Jsem rodinný a svatební fotograf, zajímám se o veškeré dění okolo svateb již několik let. Fotím páry, newborn, boudoir, lifestyle a porody.