Menu Forum

Nevíte o dobrém svatebním fotografovi na 7.9.2013?

12. srp 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
dandajde
Registroval se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dandajde
Registroval se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledám dobrého svatebního fotografa na 7. září 2013 v zámecké zahradě v Lysé nad Labem.
22. črc 2013 ve 03:16  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
mahaena
27
Registrovala se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
mahaena
27
Registrovala se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
 ahoj, zkus fotokokes.cz ... fotili uz nekolik svateb mych kamaradu + naposled jsem jejich sluzby vyuzila i do prace na vyrocni zpravu a musim rict super - priprava, pristup, kvalita, dodrzeni terminu ...
22. črc 2013 ve 14:49  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a ráda Vám nabídnu své foto služby, prosím podívejte se na mé webové stránky a pokud Vás zaujmou (příp. i ceny), budu moc ráda, když se na mě obrátíte. Petra
22. črc 2013 v 16:09  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pusti (32 r.)
Fotograf - Pavel Pustina
Pavel Pustina PRO

Foto a video - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty

“Aktuální porfolio: http://www.pavelpustina.com/2013/03/svatby/”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pusti (32 r.)
Fotograf - Pavel Pustina
Pavel Pustina PRO

Foto a video - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty

“Aktuální porfolio: http://www.pavelpustina.com/2013/03/svatby/”
(Před 3 lety)

Hezký den,
mám LAST MINUTE AKCI více na mém profilu beremese.
Pavel
22. črc 2013 v 17:17  •  pavelpustina.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
sophictic_by_veronika
Sophistic by Veronika
Veronika Benešová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
3

“Http://www.beremese.cz/blog/pr_clanek/article/svatebni-saty-ty-vase-vidim-jasne-o-te-oh63e8/”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sophictic_by_veronika
Sophistic by Veronika
Veronika Benešová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
3

“Http://www.beremese.cz/blog/pr_clanek/article/svatebni-saty-ty-vase-vidim-jasne-o-te-oh63e8/”
(Před 3 lety)

Martina Gonšenicová - nejlepší fotgrafka na světě... emoticon
22. črc 2013 ve 22:19  •  www.sophistic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
 Já bych doporučila naší fotografku Báru Mráčkovou. My byli moc spokojení, lepší jsme si nemohli vybrat. Jinak dobrých fotografů je spousta. Třeba Lenka Seničová, Hanka Skácelová, Bigoš a sposta dalších. Jsou tu na to extra diskuze emoticon
22. črc 2013 ve 23:02  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Tento termín se mi právě dnes uvolnil. Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web a případně se ozvěte emoticon
31. črc 2013 v 10:41  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
 Dobrý den, prohlédněte si prosím také naše práce. S přátelským pozdravem Mašková Šárka...
1. srp 2013 v 18:53  •  www.svatebnifotografie.org  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. srp 2013 ve 23:16 • zdenkatycova
fotoportrét
fotoportrét
opretinka
Registrovala se 24. března 2013 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. České Třebová, Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
opretinka
Registrovala se 24. března 2013 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. České Třebová, Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. července 2013
 Nám svatbu fotila Alena Šrefrová a byli jsme spokojeniemoticon
4. srp 2013 v 00:18  •  Svatba byla v červenci 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

mám též volno emoticon
pro kalkulaci mne kontaktujte.
8. srp 2013 v 19:21  •  www.fotoprofik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
 Dobrý den, tohle datum mám volné. V případě zájmu, mě kontaktujte. Veškeré informace najdete na mém webu. Zdenka
8. srp 2013 ve 21:33  •  www.zdenkatycova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý den. Pokud nemáte vybráno, můžete se podívat i ke mně emoticon Jezdíváme na volné víkendy k Poděbradům, tak by cestovné nebylo. Pěkný den. Petra L.
9. srp 2013 v 18:11  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. srp 2013 ve 14:34 • pavlinadlouha
fotoportrét
fotoportrét
carolyncassady
288
Registrovala se 8. února 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků a 19 inzerátů. Má 107 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
carolyncassady
288
Registrovala se 8. února 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků a 19 inzerátů. Má 107 přátel.
 Nevím zda mají volno, ale naši objednaní fotografové jsou pro mě TOP.
12. srp 2013 ve 14:35  •  To se mi líbí