Nejlepší fotografové - podle vašeho vkusu

20. dub 2021170

Dobrý den, prosím jací fotografové podle vás fotí nejlíp?
Jde mi o jména/odkazy. Sháním pro kamaráda, peníze neřeší.
Děkuji moc.
(Případně i ze zahraničí)

• Hezký den, možná bude jednodušší napsat i datum svatby, aby se mohli ozvat sami fotografové, zda vůbec mají volno 🙂. Snížíte počet těch, kteří jsou kvůli termínu mimo. A kdo fotí nejlíp... to je subjektivní, každému se líbí něco trochu jiného. Držím palce, ať jde vybírání dobře!

• Ahojik, já moc doporučuji www.vlkfoto.cz 😉

• Nejlepší fotograf je ten který se vám líbí nejvíce. Tzn. líbí se vám, jak fotí a sednete si povahově.

Vojta Hurych, Petr Wagenknecht, Jindřich Nejedlý, Jan Dikovský, Eliška Fischerová, Marek Sybal, Lukáš Korynta atd.

Každý fotí jinak a dobře. 🙂

• Sponzor fóra
  • Koukněte na webu a třeba vám to padne do oka 🙂

• Dobrý den,
    je to opravdu hodně subjektivní. Buď můžete poptávku konkretizovat podle stylu a hlavně termínu anebo se prokousat k tomu pravému. Určitě doporučím fotografa s prokazatelnými zkušenostmi a odpovídajícím portfoliem.
    Hezký den Markéta

• Moji oblíbenci jsou Honza Ježdík, Jan Dikovský a Petr Gebauer. Zvlášť poslední jmenovaný je mezi svatebními fotografy celkem kapacita... Sebe ovšem mohu též doporučit 😃 😉 Záleží na termínu...

• Reportážní - Vojta Hurych, "stylizované" Petr Gebauer a Denis Fueco, fine art Katka Končálová třeba. Zahraniční, co jezdí do Čech určitě Dalibora Bjelič.

• @veronika_tvrda  Dekuji, Jezdik jsem tu cetl, ze je nespolehlivy. A nezlobte se, kouknul jsem na vase fotky a neberu vas za nejlepsi, zdaleka.

• Něco modrého...
    Kdo chce kvalitu, tak ví

• Vojta Hurych, Petr Wagenknecht, Denis Fueco, Mlynkovi, Petr Bukovjan je pak srdcar a super chlap.

• Kamil a Simona. To jsou prostě vynikající fotografové. Pro (černobílou) reportáž Vojta Hurych.

• @burb  Myslela Oldřich Hrb. Jeho stránky se jmenují něco modrého.

• @danpetr  @burb  ano Olda, něco modrého

• Everbay, Faltejsek, Malina, Korynta, Eli K, Olda Hrb, Hurych, Kryspin, Wagenknecht. To jsou podle mě opravdu hodnotní čeští fotografové. (Ale určitě je jich i víc které ani neznám🙂 )

• Sponzor fóra
  • Za mě matej kmet photography, něco nádherného, špičkového, everbay taky paráda, Kamil & Simona se mi taky moc líbí, že jedou pořád své barvy, ze zmíněných ještě Jan Dikovský super, a nepadl tady Patrik Pšeja Photography, originální fotograf, skvělé nápady i zpracování 🙂

• Já mám ráda Martina Faltejska, Denis Fueco je na mě moc do oranžova stylem barev, ale fotky má krásné a moderní. Nám bude fotit svatbu kamarádka www.amoosingstories.com Myslím že něco fotila i v zahraničí, ale oproti Martinovi nebo Denisovi se svatbami naplno začala asi před rokem a půl a pak se rozjela korona, tak ji ráda podpořím. Eli K photo mám taky ráda.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat