Nejlepší fotografové - podle vašeho vkusu

Dobrý den, prosím jací fotografové podle vás fotí nejlíp? Jde mi o jména/odkazy. Sháním pro kamaráda, peníze neřeší. Děkuji moc. (Případně i ze zahraničí)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, možná bude jednodušší napsat i datum svatby, aby se mohli ozvat sami fotografové, zda vůbec mají volno :-). Snížíte počet těch, kteří jsou kvůli termínu mimo. A kdo fotí nejlíp... to je subjektivní, každému se líbí něco trochu jiného. Držím palce, ať jde vybírání dobře!
Odpovědět
Ahojik, já moc doporučuji www.vlkfoto.cz 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší fotograf je ten který se vám líbí nejvíce. Tzn. líbí se vám, jak fotí a sednete si povahově. Vojta Hurych, Petr Wagenknecht, Jindřich Nejedlý, Jan Dikovský, Eliška Fischerová, Marek Sybal, Lukáš Korynta atd. Každý fotí jinak a dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte na webu a třeba vám to padne do oka 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, je to opravdu hodně subjektivní. Buď můžete poptávku konkretizovat podle stylu a hlavně termínu anebo se prokousat k tomu pravému. Určitě doporučím fotografa s prokazatelnými zkušenostmi a odpovídajícím portfoliem. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Moji oblíbenci jsou Honza Ježdík, Jan Dikovský a Petr Gebauer. Zvlášť poslední jmenovaný je mezi svatebními fotografy celkem kapacita... Sebe ovšem mohu též doporučit :D ;) Záleží na termínu...
Odpovědět
Reportážní - Vojta Hurych, "stylizované" Petr Gebauer a Denis Fueco, fine art Katka Končálová třeba. Zahraniční, co jezdí do Čech určitě Dalibora Bjelič.
Odpovědět
@veronika_tvrda Dekuji, Jezdik jsem tu cetl, ze je nespolehlivy. A nezlobte se, kouknul jsem na vase fotky a neberu vas za nejlepsi, zdaleka.
Odpovědět
Profilova fotka
Něco modrého... Kdo chce kvalitu, tak ví
Odpovědět
Profilova fotka
Vojta Hurych, Petr Wagenknecht, Denis Fueco, Mlynkovi, Petr Bukovjan je pak srdcar a super chlap.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamil a Simona. To jsou prostě vynikající fotografové. Pro (černobílou) reportáž Vojta Hurych.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova nerozumím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@burb Myslela Oldřich Hrb. Jeho stránky se jmenují něco modrého.
Odpovědět
Profilova fotka
@danpetr @burb ano Olda, něco modrého
Odpovědět
Profilova fotka
Everbay, Faltejsek, Malina, Korynta, Eli K, Olda Hrb, Hurych, Kryspin, Wagenknecht. To jsou podle mě opravdu hodnotní čeští fotografové. (Ale určitě je jich i víc které ani neznám:) )
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě matej kmet photography, něco nádherného, špičkového, everbay taky paráda, Kamil & Simona se mi taky moc líbí, že jedou pořád své barvy, ze zmíněných ještě Jan Dikovský super, a nepadl tady Patrik Pšeja Photography, originální fotograf, skvělé nápady i zpracování 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?