Nějaký volný fotograf na 14.8.2015_Praha ?

Sháníme fotografa na svatbu 14.8. v Praze a Šeberově. Ne moc drahý. Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@avelik Hezký den, Váš termín mám prozatím volný. V Praze fotím častěji než v mém kraji, takže ohledně dopravy nemusíte mít obavy :-). Nabízím tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Mám za sebou studium Tvůrčí fotografie na vš, nebudete mít tedy fotky jako přes kopírák, ale jedinečné jako Vaše svatba. :-) Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přímo z Prahy mě napadá Eva Bebko, třeba by Vás její tvorba oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě napadá z Prahy zase Tomáš Moudrý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla také své služby. Budu ráda, když navštívíte můj web, kde mám i orientační ceník (při rychlém zamluvení termínu a zaplacení zálohy sleva). Individuální přístup, nenarušování obřadu, několikero překvapení v ceně :-) Možné i předsvatební fotky, které se pak mohou promítat na hostině nebo dát do půlnočních svatebních novin...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme zatím volno a posíláme Vám podrobnější info do zprávy. Pěkný den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný podvečer, Váš termín mám ještě volný. Zasílám interní zprávu. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím ještě volný :) budeme moc rádi, když se podíváte na naše webovky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních balíčků. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Více informací pošlu do pošty
Odpovědět
Profilova fotka
Také máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 14. srpna 2015 mám doposud neobsazený. Jsem z Prahy, nejsem drahý a zda se Vám bude líbit má práce, můžete posoudit na mých webových stránkách. Současně tam také nejdete orientační ceník. Pokud budete mít zájem, bude mi potěšením dostat od Vás email s dalšími informacemi. Přeji hezký večer, či den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, také se přidávám a hlásím volný termín ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také neobsazen. Podívejte se ke mě na webové stránky, kde najdete mé portofólio a ceník. V případě zájmu či dotazů mě kontaktujte. Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@avelik Dobrý den. Mohu nabídnout fotografování svatby. Ceny mám výhodné. Ceník najdete na webu pod příspěvkem. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný... proto budeme rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace i průřez naší tvorbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud Vás zajímá má práce, najdete ji na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mých stránkách. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v daný termín mám volno a nabízím i výraznou slevu na focení. Portofolio k vidění na stránkách, v případě zájmu ráda zodpovím podrobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj doporučuji Zezu foto je z Prahy a je skvělá jen nevím jestli má volný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem vám zaslal na interní schránku. Letzel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem volný a dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! :-) Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnou ti své služby. Šeberov je super místo na svatbu. Možnost fotit u rybníku, nebo třeba dojet kousek do Milíčovského lesa. V okolí jsem vyrůstal. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pěkný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?