Nějaký dobrý fotograf z okolí Strážnice a Bzence na 29.8.2015?

orientační vzdálenost cca 50 km od těchto měst
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, my bychom volno měli. Jsme z Kroměříže a i když je to o 13 km víc než udávaná vzdálenost, rádi za Vámi přijedeme. Pokud by se Vám náš styl práce líbil, více najdete na facebooku, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky .... jsme 5 minut od Vas .... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bychom se rádi připojili do výběrového řízení na fotografa. Bližší info o nás naleznete na našich internetových stránkách. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a podmínky na vzdálenost splňuji .-) Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že i já podmínky splňuji :) Více info máte ve zprávě ;) Hezký den, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín v srpnu mám ještě volný... pokud budete mít chuť, podívejte se i na můj profil. Ať vše klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám stále volný, moji práci najdete zde na profilu nebo na mém webu. hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme také volný. Podívejte se na náš profil či web a v případě zájmu nás kontaktujte. Ceník zasíláme do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Termin mame prozatim volny. Na`nasi web strance a FB strankach najdete nasi praci. S pranim hezkeho dne Daniel a Eva Venter
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?