Našel by se začínající svatební fotograf?

Hledáme se snoubencem fotografa, který má zkušenosti s focením, ale klidně žádnou svatbu ještě nefotil - nemůžeme si dovolit sumy, které padají u profesionálních fotografů, tak bychom rádi i pomohli některému začínajícímu :-) , který by chtěl fotit svatby, ale nemá u koho, jelikož ne každý si to troufne - našel by se nějaký takový?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
dobrý den, zkuste napsat jakou cenu jste ochotni dat, treba se prihlasi i nejaky dobry fotograf, ktery ma Vas termin volny...
Odpovědět
Dobrý den, mohu se zeptat na datum a místo Vaší svatby? :-)
Odpovědět
Dobrý den, odkud jste a kdy máte prosím svatbu? Manžel je fotograf, a já od něj už dva roky okukuji :) Svatby už jsem s ním jako pomocník fotila :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nenašel by se začínající fotograf, který by nafotil dětskou narozeninovou párty, termín 17.8.2014 odpoledne v Praze? Normálně bych fotila já, ale předpokládám, že tam budu asi běhat s dortem, organizovat dětem zábavu atd. a všechno asi nestihnu. Jednou jsme byli na akci, kde byla fotografka a dělala tam portréty dětí v různých kostýmech, s umělými vlasy s rámem obrazu. Děti to strašně bavilo, pózovali tam, fotili se společně, byla to úžasná zábava. Říkala jsem si, že i něco takového by nebylo špatné, akorát to budeme mít venku před domem, pokud bude hezké počasí, tak nevím, jestli by se to dala zvládnout i venku. Nechci ale do toho investovat žádné velké peníze.... hold není to svatba, a i tak to bude něco stát, dorty, občerstvení... Tak mě napadlo, jestli by někdo ze začínajících fotografů nechtěl něco takového do svého portfolia :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Rád bych touto cestou oslovil všechny snoubence hledající fotografa, který již nějaký čas fotí, ale se svatební fotografií začíná, tzn. potřebuje si vytvořit portfolio, tzn. uvědomuje si, že musí fotit za nižší honorář :). Další info na mém profilu, s radostí odpovím všem zájemcům. PS: Vím, že je toto vlákno je již starší, ale nemaje možnost s PRO účtem založit vlastní téma, doufám, že může ještě někomu posloužit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Pokusím se obnovit vláko. Našel by se začínající fotograf z Liberecka, který by levně nafotil naši svatbu? 9.9.2017 v Osečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych taktéž vlákno využil pro oslovení budoucích novomanželů. Nabízím focení Vaší svatby až se 70% slevou z důvodu rozšíření svého portfolia. Podmínkou je atraktivní lokalita (se vkusnou a moderní výzdobou). Napište mi, moc rád se s Vámi domluvím na podrobnostech. Děkuji, Daniel Bím
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 letech
Zkusím také po pár letech obnovit vlákno, též hledáme klidně začínajícího fotografa, sumy které požadují profi fotografové si nemůžeme dovolit, tudíž by jsme jednak chtěli ušetřit a zároveň dali nějakému nováčkovi co se nebojí možnost získat zkušenosti. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@te_ssiinka_nelova všechno jde, já třeba našla. 😉 Stačí mít trpělivost a člověk najde fotografa, který si neřekne o polovinu vaší výplaty. 😛 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@ivule653 když si to.myslíte 🤗 pak nebrečte nad výsledkem, že děkujeme. Hezky den
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova nemyslím, to vím. 🙂 A brečet nebudu, rozhodně ne tady. 🙂 Viděla jsem ukázky práce a vím co od daného fotografa očekávat, a jsem spokojená. 🙂 a naopak je fajn že udělá naprosto stejně krásné fotky jako ti všichni profi fotografové, ale nemá potřebu stáhnout lidi o co nejvíc prachů. 🙂 Tím spíš je vytíženější než všichni ti umělci co si řeknou 20+. 😉 Měli by si z toho někteří lidi vzít příklad, ale vidina peněz je silnější, chápu. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@ivule653 ne no říká se tomu hodnota za odvedenoh ale zjevně ji nechapete, ale nechte to byt, béma smysl vám cokoliv vysvětlovat . Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova evidentně jste nechápavá spíš vy, když vám říkám že za méně peněz jsem sehnala stejně kvalitního fotografa. 😉 Tohle je spíš o lidech, kdo má potřebu na lidech jen vydělávat, a kdo to dělá především jako koníček a stejně kvalitně. 😉 Ale ano, nechme to být, člověk kterému jde jen o to aby zkásnul co nejvíce to stejně nepochopí a ani to pochopit nechce. 😉 I vám hezký den.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Pěkný den přeji. I já bych se ráda přidala i když k poměrně starému příspěvků. Na konci září budeme mít s přítelem malou, komorní svatbu jen ze svědky. Vše bude na jednom místě. Rádi bychom našli začínajícího fotografa, který by nám nafotil obřad. A hned po obřadu ještě pár fotek. Hostinu už bude fotit svědek. Máme omezený rozpočet a ceny profi fotografů jsou vysoké. Hlavně když nám jde tak o maximálně 2h focení. Svatba se bude odehrávat na Praze 10 - Strašnice v hotelu Villa. Děkuji předem za zprávy. Janča
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?