Našel by se fotograf/ka na svatbu 23.6.2018 - Blatnice pod Svatým Antonínkem - Vápenky?

Dobrý den, sháníme šikovného fotografa/fotografku na svatbu s venkovním obřadem. Chtěli bychom hezké "náladovky" v přírodě a zároveň někoho nápaditého s citem pro kompozici a detail. Nebráníme se jakékoli improvizaci a netradičnosti :) Moc se těšíme a předem děkujeme za případné nabídky :) Eliška a Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatba, viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou.:) Více informací na kartě nebo webu, nebojte se napsat. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám nabídku soukromou zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Zasílám ještě info v sz Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@elizbetka Dobrý den Eliško a Martine, nevím, jestli jsem dostatečně šikovný a nápaditý fotograf, ale vím, že Váš termín mám prozatím volný a rád bych nafotil Vás velký den. Všechny informace, vč. ukázek mé práce naleznete na mém zdejším profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, příroda zní skvěle! Kdyžtak koukněte na mé stránky, a když by se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat;) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na webu na moje práce ;) a pokud se budou líbit, určitě se ozvěte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?