Nápaditý, kreativní fotograf na svatbu 6.6.2015 - zámek Zbiroh

Profilova fotka
Dobrý den, nemáte doporučení na fotografa, který na svatbě jen tak "necvaká" a umí zachytit to krásné, má nápady pro hezká místa na portréty, je pohodář a udělá nám fotky, které budou vzpomínkou na celý život? Díky moc za případné tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web, třeba Vás oslovím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den. :-) Zbiroh je od nás vzdálen zhruba 15 kilometrů, pokud by se Vám tedy naše fotografie líbily, rádi dorazíme zdokumentovat právě Vaši svatbu. Posílám interní zprávu s konkrétní nabídkou. Mimochodem, na zámku jsem dva roky působila jako průvodce, super místo, pokud se dobře zvládne organizace! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici a navíc kousek od Zbirohu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, jsem k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Na Zbirohu jsem trávil prázdniny v dětství, rád si oživím vzpomínky. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Pi objednání focení svatby na rok 2015 nabízím slevu 10%. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... :) ZZ PRODUCTION
Odpovědět
Profilova fotka
@barynka16 Krásný večer, posílám interní zprávu. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych Vás pozval k prohlídce mého portfolia v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vám a nastávajícímu můj styl sedl, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Já i oba kameramani jsme pohodáři z naší podstaty :) Mějte se pěkně a třeba se potkáme Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se podíváte i na moji tvorbu, kterou naleznete u mě na webové stránce. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji moc vsem, peclive si prohlidnu vsechny nabidky a urcite si vyberu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bychom vám rádi nabídli naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si také přispět s nabídkou. Na mých webových stránkách naleznete vše potřebné. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě_cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste se podívat na můj profil, pokud by to bylo to, co hledáte, rád se Vašeho svatebního dne ujmu, mějte se hezky :).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?