Menu Forum

Nápaditý fotograf - svatba 2.8.2014, Prostřední Bečva (Relax Kyčera)

9. kvě 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
anouk1
3
Registrovala se 25. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Má 1 přítele. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
anouk1
3
Registrovala se 25. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Má 1 přítele. Region Kutná Hora.
 Dobrý den. Hledám fotografa, vše bude v místě (obřad, focení, hostina,...). Focení - obřad (od 13 hod), blahopřání, focení skupin, oběd, focení novomanželů. Děkuji za nabídky.
29. dub 2014 v 16:56  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 doporučuju Marlin foto (mají tady PRO profil) fotili svatbu nám a byli jsme moc spokojení, jsou to profesionálové, ale zároveň milí lidé
29. dub 2014 v 17:34  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný. Podívejte se web a uvidíte.
29. dub 2014 v 18:42  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, nabízím volný termín. Nápaditost je již čistě na Vašem posouzení. emoticon

S pozdravem

H.
29. dub 2014 ve 21:42  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám volný a můžu Vám být k dispozici.
Nahlédněte prosím na mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě
29. dub 2014 ve 23:29  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nevím, jestli jste už někoho nenašli, ale právě se mi Váš termín uvolnil. Pokud je to aktuální, můžete se podívat na můj profil emoticon
8. kvě 2014 v 00:05  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme.
cca 5 hodin 4500kč (2 fotografové)

David + Klaudie
9. kvě 2014 ve 23:17  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”