Najdu zde fotografa a kameramana na svůj svatební den 18.6.2022 do 20tis za oba?

Profilova fotka
Dobrý den, hledám team šikovných lidiček kteří by nám zajistili na náš svatební den 18.6.2022 foto i video. Lokalita Hotel Plumlov (Olomoucký kraj, v blízkosti Prostějova). Budu moc ráda za případné nabídky. Děkuji Procházková🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Fotíme i točíme. Moje portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mám i pár kameramanů se kterými spolupracuji. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Eliško 🙂 Koukněte na muj web a třeba něco společně vymyslíme. Krásný den, Anežka
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_prochazkova Zdravíme vás, váš termín svatby máme volný a budeme rádi za zprávu. Více informací jsme vám poslali do SZ. Mějte se.
Odpovědět
Dobrý večer, Váš termín mám volný, jsem z Olomouce, takže dopravu máte zdarma, spolupracuji s kameramanem, k dispozici mám i fotobudku s rekvizitami a do ceny se vejdeme. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_prochazkova Dobrý den, termín máme volný. Rádi Vám Váš velký den vyfotíme a i natočíme. Nabízíme dlouhodobě sehraný tým, pohodový přístup a profesionální výstup :-) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný a rád Váš den nafotím. Více informací o mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně naivní představa... Nebo ti nezáleží až tak na kvalitě...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?