Nájdu tu svatebního fotografa na 6.4.2019?

Zobraz úvodní příspěvek
Hezký den, sháním svatebního fotografa na termín 6.4.2019, lokalita Bučický mlýn. Požadavkem je primárně foto na USB a pár kusů fotek tištěných. Budu ráda za Vaše nabídky. Děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Po fotografovi chtějte primárně dobrý fotky ;) USB a tisk je detail ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, krásné místo. Termín mám zatím volný, takže pokud vás moje portfolio zaujm, ozvětě se. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přeposlal jsem Vám svoji nabídku do zpráv. V každém případě se snažím udělat vše, aby zákazník byl s průběhem a s výsledkem maximálně spokojen. V případě zájmu naleznete moji práci na profilu BrandaArt a na mých stránkách. Přeji Vám hezký večer. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás počas celého januára máme aj novoročné zľavy na svadobné fotenie poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?