Najdu fotografa na svatbu v Praze 6.9.2014?

Dobry den, muj fotograf mi vcera odrekl, takze musim chvili pred terminem najit noveho... Neznate nejakeho dobreho svatebniho fotografa, ktery by nam udelal hezke fotky z venkovniho obradu v hotelu Elizza na Praze 10 (a pripadne i z nasledne party tamtez)? Nemusi to byt nutne profesional, uctujici si vyssi sazbu, spise hledam nekoho na doporuceni. Chtela bych prirozene a neprilis vyumelkovane fotky, spise pekne momentky z obradu, skupinky atd. Moc dekuji, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, mrkněte na naše stránky. Váš termín máme volný. Cena by byla upravena, protože by, v tomto termínu, byla možnost pouze 1 fotografa. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji www.foto-fotograf.cz u nás maximální spokojenost !!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den. Já plánuji svatbu s fotografy www.Svatebnifotografie.org. Nejsou úplně levní, ale jsou dobří a sympatičtí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatby mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rádi bychom Vám nabídli naše služby. Prohlédněte si prosím naše stránky a přijměte pozvání na osobní schůzku. S přáním příjemného dne Šárka Mašková.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzka zezulova najdes ji taky tady mezi fotografy doporucuji :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?