Najdu fotografa na červen 2016, Jižní Čechy?

Krásný den přeji :-) Předběžně se poptávám po fotografovi. Chtěla bych mít fotky trochu originílní, i když vím, že je to v dnešní době dost těžký. Hlavně bych chtěla, aby si nás uměl trochu zorganizovat, protože s přítelem prostě holt nejsme takoví, abychom si sami vymýšleli pozice atp., ale samozřejmě nechci fotky typu stojíme a v objetí hledíme O:) Kamarádka měla naprosto hrozného fotografa (s prominutim), ale na rodinné fotce nechal její matku stát jak sedláka atd. Děkuji za tipy a případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabohuslavova Dobrý den, já fotím stylem, že to trochu organizuju. Aby fotky vypadaly přirozeně a dobře. A schovalo se to, co nemá být vidět. Záleží na termínu. Červen je dost žádaný. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, klidně koukněte na moje webovky. Jsou uvedeny na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy svatebních fotobalíčků. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, záleží na termínu, některé červnové termíny mám již obsazené. Jsem z Ostravy, ale v Jižních Čechách mám rodinu, konkrétně v Českých Budějovicích, tak pokud by svatba byla někde poblíž, mohu dorazit. Ohledně pózování, obvykle nechávám ze začátku novomanželé trochu "blbnout" před foťákem, pokud to nejde, nebo pokud už víme, že to nepůjde, pózy vymýšlíme, většinou je nosím nakreslené na papíře, aby novomanželé viděli, jak to má vypadat :-) Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jezdím po celé republice, takže určitě není problém dorazit. Budu rád, když se podíváte na moji práci tady na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. S pozdravem Radim
Odpovědět
Profilova fotka
S pózováním lidí nemáme problém a ještě některé termíny máme v červnu volné, můžete tedy mrknout k nám (nejlépe web a facebook). Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Máte zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, neuvádíte termín, většina fotografů už bude mít některé soboty obsazené, červen je asi nejfrekventovanější svatební měsíc :) Pokud bychom měli volno, rádi přijedeme - jezdíme po celé republice i do zahraničí. Naše fotky na profilu zde, webu nebo nejaktuálnější na facebooku. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete navštívit můj web, pokud by Vám styl vyhovoval, ozvěte se...S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
My máme fotografku Kláru Kubartovou - mrkni k ní. Spolupráce s ní je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Jižních Čech, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, rad dojedu do jiznich cech, cestovne si neuctuji. Prohlednete si me portfolio na webu ci zde a pokud Vas zaujme rad se s Vami sejdu a vse prodiskutujeme. Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jsme přímo z Českých Budějovic, termíny na červen 2016 máme zatím volné. Více z naší tvorby najdete na našem facebooku a webu,.... ceny fotobalíčků a další. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Připojuji se s nabídkou i já. Koukněte ke mě na web či na profil zde na beremese.cz. Narodila jsem se v ČB a stále tam často jezdím jak pracovně, tak soukromě. Takže není třeba řešit dopravu ;-) . Pokud vás moje fotografie zaujmou, budu ráda, pokud se ozvete. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rády bychom Vám nabídly naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z jižních Čech. Informace o cenách zasíláme v soukromé zprávě. Více fotografií najdete na našich stránkách. Budeme se těšit na možnou spolupráci. FOTOFACE Barbora Fuhrmannová & Nela Pazourková
Odpovědět
Profilova fotka
Na jihu je za mě nejlepší Vlaďka Mrázková. Má profil i tady nebo na fb. My ji měli a dodnes vzpomínám na její skvělý přístup. O krásných fotkách ani nemluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabohuslavova Organizace je moje druhé jméno:))
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabohuslavova Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout naše služby. Fotíme buď s manželem nebo fotím sama podle vybraného balíčku. :-) Dovoluji si Vás tedy pozvat na naše stránky aby jste okoukla jak co děláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem ze severních Čech ale jezdím fotografovat prakticky kamkoliv. Myslím že můj styl by mohl být to ,co hledáte. Podívejte se na mou práci a klidně se nezávazně ozvěte a ptejte na podrobnosti. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám. Je dobré se podívat nejen na jednotlivé snímky, tam se vždy výborné najdou. Rozhodující ale je shlédnout ucelené svatby cca 30 záběrů, tak jedině uvidíte jak fotograf fotí. Zkrátka průřez 1 svatby. Pak se rozhodněte. Na našich stránkach na Slide Show . Přeji krásný den. Mirka Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den , Jižní čechy jsou moje srdcovka (mám tam chalupu a koníka :)) Ráda bych Vám nabídla své služby, samozřejmě bych se i ráda sešla nebo přes telefon minimálně předem probrala Vaši představu a společně před samotným focením věděli co chcete. Organizačně se nemusíte bát, vše bych si zorganizovala já a po domluvě bych mohla vzít asistentku. Mám ještě posledních pár volných termínů, které se ovšem rychle plní. Neváhejte mi napsat při jakémkoliv dotazu :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?