Menu Forum

Najdu fotografa na 19.8.2017 Litoměřice?

10. kvě 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
petriczkova
1
Registrovala se 18. září 2009 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 19. srpna 2017
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
petriczkova
1
Registrovala se 18. září 2009 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 19. srpna 2017
    Region Litoměřice
 Dobrý den,

sháním fotografa na 19.8.2017, každého koho jsem oslovila má plno nebo dovolenou.... díky za tipy
17. dub v 09:07  •  Svatba byla v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

Foto a video - Region Praha
3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den,
Já mám volno ;). Navštivte prosím mé stránky a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu.
Markéta Peterková
17. dub v 09:49  •  www.marpefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem kousek od Vás a tenhle srpnový termín mám volný, tak pokud Vás osloví styl focení, budu rád k dispozici.

Standa Matouš
17. dub v 11:07  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (28 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (28 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 2 týdny)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
17. dub v 11:23  •  www.jungwirth-foto.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
PRO

@petriczkova
Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
10. kvě ve 22:37  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí