Najdu fotografa na 16.6.2016, Středočeský kraj, Praha ?

Profilova fotka
Hezký den, hledám fotografa na svatbu konanou 16.6.2016 na zámku v Brandýse n/L, hostina se poté bude konat v Praze-Dolních Počernicích. Moc děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Brandýs / Praha je kousek. Můžete se podívat na můj profil a web, jestli Vás moje práce zaujme. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme k dispozici. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a například také automat na focení lidí s rychlým tiskem Fotobot. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, já mám tento magický termín také volný. Koukněte prosím ke mě na web, kde mám na blogu náhledy do svatebních galerií. Či se podívejte rovnou sem na beremko - na můj profil. Pokud vás mé fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Doprava v ceně, mám to kousek ;-) Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Brandýs nad Labem znám dobře. Info mám na webu. Pokud máte zájem, kdykoli pište nebo volejte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@nastenka1977 Krásný den! :-) Termín máme volný, jsme takřka pražští a Vaši svatbu tak rádi nafotíme. Do zprávy jsem zaslala více informací, včetně ceny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rada se foceni zhostim :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráb bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízí Vám sve služby. Budu rada ,když se podívat na me webové stránky. Krásné svátky Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám na Váš svatební den, nabídla svoje fotografické služby. Jsem přímo z Prahy. Více o svatebních balíčcích včetně ceníku naleznete na mém webu nebo FB. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! Budu se těšit! S pozdravem Daniela - Foto pro Vás, vy jste pro mě při focení to nejdůležitější!
Odpovědět
Profilova fotka
I já mohu nabídnout své služby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu doporučit pana Horáka na http://www.jindrichhorak.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. I já mám tento termín zatím volný. Rád zachytím váš den. Neváhejte mne kontaktovat, rád zodpovím všechny vaše dotazy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín a ukázku svatebních fotografií na mém webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Radek Havlíček Tábor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?