Najdu fotografa do 5000 Kč?

Termín svatby 28.10.2019. Jednalo by se o focení obřadu, skupinových fotek, krájení dortu a pár momentek. Časově od 11-17h. Nežádám úpravu ani tisk fotek. Stačí mi vše předat na flešce. Třinecko a Javlunkovsko. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tento termín mám volný a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Na webových stránkách naleznete ukázku mé práce. Budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?