Menu Forum

Najdeme svatebního fotografa na 14. 6. 2014 - Kostelec nad Černými lesy?

6. kvě 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
noiva
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
noiva
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hezký den, hledáme svatebního fotografa či fotografku na cca 5 hodin focení. Děkuji za nabídky či reference emoticon
5. kvě 2014 v 19:42  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer. Ráda bych Vám nabídla své foto služby i přímou zkušenost z Kostelce nad Č. L. (viz. má fotoalba - album Miluška a Bedřich). Pokud byste měli zájem, můžete se na toto album i některá další podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat. emoticon Mějte se moc hezky, Petra emoticon
5. kvě 2014 ve 21:03  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer,

ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky z Mladé Boleslavi a není problém za Vámi dojet. Na všechny červnové termíny máme vypsánu speciální last minute slevu 40%. Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit.
5. kvě 2014 ve 21:21  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
 Dobrý den, mohu nabídnout naše služby. Rádi Vám svatbu nafotíme za super cenu, ukázky najdete na našem webu.
5. kvě 2014 ve 21:27  •  www.svatebnipohotovost.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín mám také zatím volný. Mohu Vám být v případě zájmu k dispozici.

Jakub Horák - VyfoťMě
6. kvě 2014 v 17:20  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí