Najdeme dobrého fotografa za rozumnou cenu v termínu 15.5.2015 v okolí Praha - západ?

Profilova fotka
Předpokládaná doba focení cca 6-7 hodin, záleží na ceně.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, koukněte ke mě do portfolia na webu, blogu či zde na profil na beremese.cz. Jestli vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Termín mám volný a z Prahy jsem. Ceník najdete na webu. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mrkněte na náš profil. Pokud se Vám naše práce bude líbit, určitě se domluvíme:o) Budeme se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Baru, Váš termín mám ještě volný. Mrkněte na mé portfólio zde, nebo lépe na stránkách, kde také naleznete ceník. Pokud se Vám moje práce bude líbit, tak mi klidně napište nezávazný mail a pošlu Vám odkazy na galerie z celodenních svateb, aby jste si udělala lepší představu o mé práci. Jsem z Brna, ale do Prahy jezdím běžně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na náš web, kde najdete veškeré informace včetně portfolia a ceníku (pro rok 2014 - platí i pro 2015 při objednaní v letošním roce), Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, přeji krásné podzimní dny a hlásím, že i já mám termín volný :-) Z Prahy sice nejsem, ale fotím tam často a velice ráda :-) Pokud si najdete chvilku, budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a Váš termín mám zatím také volný. Budu rád, když nakouknete na mé webové stránky, kde naleznete jak ukázku mé práce, tak i orientační ceník. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Prahy sice nejsem, ale přesto bych Vám rád nabídl mé služby. Moje tvorba je k nalezení na mých webových stránkách. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na náš profil zde na beremese.. či na naše internetové stránky, na kterých naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vás pozvat k návštěvě mých stránek. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Pokud by se Vám styl a ceník líbily, můžeme si domluvit nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, termín máme volný a ceny snad rozumné - 6 500 Kč za šest hodin fotografování, celodenní focení pak jen o trošku dražší. Cestovní náklady do Prahy neúčtujeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Pokud se Vám naše fotografie líbí nebo Vás zaujaly rádi Vám zašleme ceník a další informace :-) Děkujeme za Vás čas, který tomu věnujete :-) Kamila&Jan
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Jsem z Prahy, tak bych si neúčtoval cestovné a při objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Zdravím, můj otec je amatérský fotograf, který fotí za symbolickou cenu, je z Prahy a není problém kamkoliv dojet. Klidně se mi ozvěte do zpráv a já Vám zašlu více info.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já za sebe můžu doporučit fotografa Jana Borůvku , svatbu jsme měli v sobotu. Cena velice příjemná, je ochotný a fotky taky krásný...více info do zpráv když budeš chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si také nabídnout své služby. Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte lepší než jen průměrné fotky a kreativní přístup mohla by Vás zajímat má práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Protože se nebojíte a máte svatbu v květnu, můžu za sebe říct že mě umluvíte hned na 10% slevu. Balíček nabízím 5hod za 10.000Kč. V ceně jsou tištěné fotky, retuše, všechny ostatní záběry na dvd, prostě balíček se vším všudy.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud Vás zaujmu, nebojte se ozvat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den. Je sice možné, že již máte vybráno, ale pokud ne ... jsem Vám ve Váš svatební den k dispozici ... Vašim představám by pravděpodobně odpovídal můj Standard balíček v hodnotě Kč 7.490,- (více viz. můj web). Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?