Menu Forum

Najdeme dobrého fotografa za rozumnou cenu v termínu 15.5.2015 v okolí Praha - západ?

7. lis 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
barbucha15
9
Registrovala se 15. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
barbucha15
9
Registrovala se 15. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
 Předpokládaná doba focení cca 6-7 hodin, záleží na ceně.
15. zář 2014 ve 14:26  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Zdravím Vás,

koukněte ke mě do portfolia na webu, blogu či zde na profil na beremese.cz. Jestli vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Termín mám volný a z Prahy jsem. Ceník najdete na webu.

S pozdravem ZeZu
15. zář 2014 ve 14:34  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den,

mrkněte na náš profil. Pokud se Vám naše práce bude líbit, určitě se domluvíme:o)

Budeme se těšit.
15. zář 2014 v 16:47  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den Baru,

Váš termín mám ještě volný. Mrkněte na mé portfólio zde, nebo lépe na stránkách, kde také naleznete ceník. Pokud se Vám moje práce bude líbit, tak mi klidně napište nezávazný mail a pošlu Vám odkazy na galerie z celodenních svateb, aby jste si udělala lepší představu o mé práci. Jsem z Brna, ale do Prahy jezdím běžně emoticon
15. zář 2014 v 17:15  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobrý den, mrkněte na náš web, kde najdete veškeré informace včetně portfolia a ceníku (pro rok 2014 - platí i pro 2015 při objednaní v letošním roce), Marie
15. zář 2014 v 19:09  •  www.svatebnifoceni.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den nevěsto, přeji krásné podzimní dny a hlásím, že i já mám termín volný emoticon Z Prahy sice nejsem, ale fotím tam často a velice ráda emoticon Pokud si najdete chvilku, budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web....
15. zář 2014 v 19:59  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

jsem z Prahy a Váš termín mám zatím také volný. Budu rád, když nakouknete na mé webové stránky, kde naleznete jak ukázku mé práce, tak i orientační ceník.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
15. zář 2014 ve 20:48  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Dobrý den,
z Prahy sice nejsem, ale přesto bych Vám rád nabídl mé služby. Moje tvorba je k nalezení na mých webových stránkách.
Miroslav Vodička
15. zář 2014 ve 21:45  •  www.miravodicka.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Krásný den přeji, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na náš profil zde na beremese.. či na naše internetové stránky, na kterých naleznete veškeré informace.
16. zář 2014 v 09:41  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si Vás pozvat k návštěvě mých stránek. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Pokud by se Vám styl a ceník líbily, můžeme si domluvit nezávaznou předsvatební schůzku.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
16. zář 2014 v 19:50  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
16. zář 2014 ve 20:11 • markies1
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den, termín máme volný a ceny snad rozumné - 6 500 Kč za šest hodin fotografování, celodenní focení pak jen o trošku dražší. Cestovní náklady do Prahy neúčtujeme. emoticon
16. zář 2014 ve 20:25  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Pokud se Vám naše fotografie líbí nebo Vás zaujaly rádi Vám zašleme ceník a další informace emoticon

Děkujeme za Vás čas, který tomu věnujete emoticon

Kamila&Jan
21. zář 2014 ve 20:15  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Jsem z Prahy, tak bych si neúčtoval cestovné a při objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
22. zář 2014 v 11:41  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beka87
Registrovala se 14. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
beka87
Registrovala se 14. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, můj otec je amatérský fotograf, který fotí za symbolickou cenu, je z Prahy a není problém kamkoliv dojet. Klidně se mi ozvěte do zpráv a já Vám zašlu více info.
23. zář 2014 v 09:48  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karmeliona (35 r.)
6
Registrovala se 14. července 2014 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 1 přítele. Strašnice, Region Praha.
  • Svatba byla 20. září 2014
    Viniční Aaltán Grébovka, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
karmeliona (35 r.)
6
Registrovala se 14. července 2014 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 1 přítele. Strašnice, Region Praha.
  • Svatba byla 20. září 2014
    Viniční Aaltán Grébovka, Region Praha
 Ahoj, já za sebe můžu doporučit fotografa Jana Borůvku , svatbu jsme měli v sobotu. Cena velice příjemná, je ochotný a fotky taky krásný...více info do zpráv když budeš chtít emoticon
23. zář 2014 v 09:57  •  Svatba byla v září 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

dovolím si také nabídnout své služby.

Přeji hezký den
23. zář 2014 v 10:02  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, pokud hledáte lepší než jen průměrné fotky a kreativní přístup mohla by Vás zajímat má práce.
23. zář 2014 ve 22:09  •  www.fotovlcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Protože se nebojíte a máte svatbu v květnu, můžu za sebe říct že mě umluvíte hned na 10% slevu. Balíček nabízím 5hod za 10.000Kč. V ceně jsou tištěné fotky, retuše, všechny ostatní záběry na dvd, prostě balíček se vším všudy.
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Krásný den,
pokud Vás zaujmu, nebojte se ozvat. emoticon
7. lis 2014 ve 12:06  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný den. Je sice možné, že již máte vybráno, ale pokud ne ... jsem Vám ve Váš svatební den k dispozici ... Vašim představám by pravděpodobně odpovídal můj Standard balíček v hodnotě Kč 7.490,- (více viz. můj web). Mějte se moc hezky. Petra
7. lis 2014 ve 12:56  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí