Najde se zde volný fotograf na 13. 6. 2015 z havlíčkobrodska?

Dobrý den, s přítelem máme 13. 6. 2015 svatbu a sháníme kreativního fotografa, který je volný na tento termín. Můžete mi prosím psát, už se těším na kontakty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Koukněte ke mě na web či sem na profil. Pokud vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. V HB jsem jako doma a jeho okolí znám ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme pořád ještě volný :)) budeme moc rádi, když se mrknete na naše webové stránky, naleznete na nich ukázku našeho svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit Přejeme hezký večer Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný a nemáme to k vám daleko :-) Galerie fotografií i ceník najdete na mém webu. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@pilinka17 Krásný večer, posílám interní zprávičku. :-) Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám na těšení, všecinko mám na webu. Ahoj ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, termín máme volný, více práce naleznete na webu, včetně ceníku....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, můžete navštívit web a profil zde na beremese, pokud Vás můj styl osloví, ozvěte se.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Přeji pěkný den a těším se na případnou spolupráci. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby mám volný. Více fotek najdete na mém profilu. Pokud máte zájem, kontaktujte mě. Přeji hezký den. Zd. Morávek
Odpovědět
Dobrý večer, všem vám moc děkuji za nabídky, už jsme kontaktovali jednoho šikovného fotografa a zarezervovali si focení od něj. Moc vám přeji, abyste měli spoustu spokojených klientů :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Jezdím tam na chalupu a ráda vaši svatbu nafotím....
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Renata Jandová z Pardubic, je opravdu šikovná a kreativní.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem k dispozici...s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem přímo z HB a volno mám :-) Fotky a kontakt viz můj web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Naší práci nejdete na webvé prezentaci. Budeme se těšit na Vaše otázky a na případnou spolupráci. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?