Svatební fotograf,1.6.2019, Ostrava, Beskydy a okolí?

Zdravím, hledám šikovného fotografa který by zachytil naši svatbu dne 1.6.2018. Ráda bych někoho kdo rád fotí venku, přírodu a podobně. Prosím o ukázku fotek a o cenovou nabídku za svatbu od příprav po zachycení prvního tance :). Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Valašska, takže z Beskyd a ráda svatbu vyfotím :-) Více info zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotografovala. Beskydy mám prochozené a Ostravu mám blízko. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :-) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, Ostravu a Beskydy nedaleko, tak pokud se Vám budou moje fotky a cena líbit, rád Vaši svatbu nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Jsem přímo z Ostravy a v Beskydech fotím velmi často. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách (včetně ceníku). S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu, nebo fb profilu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, moc rád fotím venku v přířode a proto nabízím své služby :). Na stránkách naleznete informace i cenách i alba, na FB nejaktuálnější fotky a hodnocení. Kdybyste měla ještě jakýkoliv dotaz, rád jej zodpovím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
DObry den, z kraje razoviteho pochazim:), rada vam nafotim vas den v krasne beskydske prirode. Ozvete se Marketa Kaplanova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?