Najde se svatební fotograf, který by měl ještě volno 18.6.2016??

Jsme z Aše a sháníme fotografa na svatbu, jednalo by se o celodenní focení. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, asi by to byla moje zatím nejvzdálenější česká svatba, ale proč ne :) Termín mám volný, pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Svou poslední svatbu jsem fotografoval Ašákům. Míšovi a Alence Miklušovým :-) Do Aše jsem jezdil často, ale bylo to za časů, kdy ještě existovalo Klubíčko :-) Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentačně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
@dadunka40 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín mám volný. Nabídku jsem poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano tento termín je ještě k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano ano, rada prijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokdu byste jeste hledali termín mám volný:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?