Menu Forum

Najde se prosím volný fotograf/ka na svatbu 14.6.2014?

5. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
madeileine
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Zubří, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
madeileine
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Zubří, Region Vsetín
 Svatba (obřad) se koná v Zubří, oběd v Rožnově p. R., a odpolední "párty" na chatě ve Střítěži n. Bečvou. Děkuji *M*
27. led 2014 v 17:52  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

Dobrý den, zkoušela jste z Rožnova - Ryszard Perzynski? emoticon Martin Lysek
27. led 2014 v 18:20  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,
pokud byste měla zájem o mé fotografie, neváhejte se mi ozvatemoticon
Eliška
17. únor 2014 ve 20:05  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám zatím neobsazen. Mohu vám tedy nabídnout své služby i přes to, že jsem z Prahy. Dojíždím po celé ČR a tak budu potěšen, když navštívíte zde můj profil, nebo moje webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, nabídl bych Vám cenu dopravy.

Jakub Horák - VyfoťMě
27. led 2014 v 18:20  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den, tento termín je ještě volný. Nakoukněte na web či profil a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat emoticon Sonrisa
27. led 2014 v 19:24  •  www.sonrisacz.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý den. I ke mně na web se můžete podívat. Na cetovném bychom se domluvily. Pěkný den. Petra
28. led 2014 ve 13:27  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@madeileine
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Prosím, podívejte se na mé stránky a pokud Vás osloví mé fotografie, jsem k dispozici. Často fotím v Ostravici, nebo na Čeladné, tak to není k Vám tak daleko.
31. led 2014 ve 13:16  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. únor 2014 ve 22:16 • katesphotography
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

katesphotography: Vážená "profi-fotografko" prosím dodržujte laskavě pravidla serveru Beremese.cz - PROFI fotograf je povinen si založit PROFI účet, aby mohl nabízet své služby a tento profil si zaplatit. Pročtěte si pravidla serveru. Děkuji.
3. únor 2014 ve 22:19  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rádi Vaší svatbu vyfotíme, pro informace o naší nabídce prosím navštivte náš profil / stránky.

Děkuji
5. únor 2014 v 06:57  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Nakonec mám volno, takže pokud Vás budou bavit moje fotky, víte co dál emoticon
17. únor 2014 ve 20:34  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry vecer emoticon,
termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase stranky, kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku.
17. únor 2014 ve 21:12  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Termín máme voľný a bude nám potešením sa zúčastniť vášho veľkého dňa emoticon prezrite si webovky a v prípad záujmu nás môžete kontaktovať mailom emoticon
17. únor 2014 ve 21:15  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
Rád cestuji nejen po naší vlasti a proto by pro mě nebyl problém dorazit klidně ráno, v případě zájmu o fotografie do pozdních nočních hodin bych neměl problém se na vlastní náklady ubytovat někde v okolí.
Pokud objednáte focení do konce března, tak bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,-
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
17. únor 2014 ve 22:23  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

právě mi svatbu na tento termín přesunuli, takže je volný. Pokud Vás má práce osloví, neváhejte oslovit Vy mě ;)

Pěkný den!

Vašek
4. bře 2014 v 09:39  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
ráda zdokumentuji vaši svatbu. Sleva na všechny balíčky 20% nebo předsvatební fotografování zdarma.
s pozdravem Petra Jansová fotografka.
5. bře 2014 v 00:04  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí